Meie raamat "Vaimustav teekond" on nüüd e-raamatuna loetav

Eelmisel aastal välja antud "Vaimustav teekond", Tartu Rahvaülikooli kolme esimese kümnendi mahlakas ülevaade, on nüüd loetav e-raamatuna siit.

Kellele ikkagi trükivärvi lõhn krabiseval paberil õigem tundub, saab raamatut ka laenutada Tartu linnaraamatukogust, Annelinna haruraamatukogust, Tartu Ülikooli raamatukogust ja Rahvusraamatukogust.

Koolituskulude deklareerimisest

Koolitustasude tasumise info oleme esitanud maksuametile, et need kajastuksid juba kursustel osaleja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

Alates 2016. aastast ei saa enam tulust maha arvata täiskasvanute (alates 18. eluaastast k.a) huvikoolituse kulu. Infolink Maksu- ja Tolliameti lehel

Tartu Rahvaülikooli segakoori kontsert

Laupäeval 30. märtsil kell 16 Tartu Laulupeomuuseumis, Jaama 14

Kõlavad juubelilaulupeo laulud - „ Ilus oled isamaa“

Tartu Rahvaülikooli Segakoor Lauri Breede juhtimisel laulab üldlaulupeo laule, vahelugemisi esimeselt üldlaulupeolt loeb helilooja ja muusikategelane Alo Põldmäe.

Kontsert on tasuta, võimalus vaba annetus Tartu Maarja kiriku restaureerimiseks.

Tartu Maarja Kiriku Sihtasutus EE1322002200221021269201.

Valisime Tartu Rahvaülikooli aasta õppija ja sõbra

Aasta õppijaks 2018 sai pühendunud inglise keele ja pilatese õppija Kaire Lill.
Aasta sõbra 2018 tiitli pälvis Tartu Kunstnike Liit, kellega koostöös on korraldatud kunstiajaloo loengusari ja ka meeleolukaid kokanduskoolitusi.

Näitused Tartu Rahvaülikoolis

Õie Pritsoni isikunäitused kuni 22. maini.

Uued tasuta koolitused ja projektivõidud

TASUTA koolitused tasemeõppe õpetajale/õppejõule/koolitajale

Vasta küsitlusele ja võida MINIPUHKUS Georgi hotellis!

Teeme rahvaülikoolile uut kodulehte ja kavandame kooli teavitustegevusi. Palun leidke 4 minutit oma päevast ja aidake meil õigemaid otsuseid teha. Oleme väga tänulikud!

Eesti Vabaharidusliit jagas au ja kiitust 2017 aasta tublide tegude eest

Enam kui 60 täiskasvanute koolitusasutust ühendav Eesti Vabaharidusliit (EVHL) jagas au ja kiitust 2017 aasta tublide tegude eest. Tartu Rahvaülikool pälvis lausa kolm aunimetust.

Vajame turundus- ja kommunikatsioonijuhti!

Meie töökas meeskond ootab enda hulka uut säravat kolleegi!

Tartu Rahvaülikool otsib särasilmset ja tegusat koolitussekretäri

Meie koolitussekretär/koolitusjuht, kel hiljuti täitus 10 aastat rahvaülikoolis, läheb kaugeid maid avastama. Seetõttu otsime oma meeskonda koolitussekretäri.

Peamised tööülesanded

Koolitusjuhtide assisteerimine koolituste läbiviimisel: osalejatega suhtlemine, dokumentide vormistamine, koolitusruumide, vahendite ja materjalide ettevalmistamine.

Oled oodatud meie meeskonda kui Sul on

Soodsad kursused 55+ ealistele

Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel pakume arvukalt väga soodsa osalustasuga kursuseid 55+ ealistele inimestele. Registreerumine tel 736 1537 või 736 1544 või www.rahvaylikool.ee.

Olete väga teretulnud!

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Tartu Rahvaülikooli harrastuskunstnike maalinäitust tammedestmis on pühendatud Eesti Vabariigi 100 sünnipäevale saab vaadata Pühajärve SPA&Puhkekeskuse konverentsikeskuses 3.05-2.08.2018.
Juhendaja Aime Asi

Fotograafia kevadise algkursuse  tööde näitus on Karritehases, Aparaaditehase II korrusel. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.

Kontsert Jõulujazz Šubiduwap

Tartu Rahvaülikooli Džässkoor kutsub 20. dets kell 19 Tartu Raekoja saali kontserdile!

Kõlavad kaunid jõululaulud swingi rütmis,  lisaks head jazzklassikat.
Kaasa teeb Jorma Toots klaveril. Dirigent Lauri Breede
Kontsert on tasuta!

Kevadsemestril algavate kursuste toimumisajad jõuavad kodulehele

esimesel võimalusel, hiljemalt detsembri keskpaigaks.
Ootame koolitustega tutvuma, registreeruma, jätkama õppimist.
Õppida on mõnus!

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Meie raamat "Vaimustav teekond" on nüüd e-raamatuna loetav

Koolituskulude deklareerimisest

Näitused Tartu Rahvaülikoolis

Õie Pritsoni isikunäitused kuni 22. maini.

Lähemalt

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun