Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Tiiu Hanseni isikunäitus "Akrüülmaalid mägedest"
Tartu Rahvaülikooli saalis (Pepleri 4). Juhendaja Robert Suvi.

Fotograafia suvekooli fotode näitus.
Maaülikooli Spordimaja fuajees. Juhendaja Urmas Tartes.

Pastellmaali ja joonistamise suvekooli maalide näitus.
Kunstikeskuse tekstiilistuudios (Vaksali 7) Juhendaja Tiit varblane.

Uued tasuta koolitused ja projektivõidud

TASUTA koolitused tasemeõppe õpetajale/õppejõule/koolitajale

Rahvaülikooli kooride kevadkontserdid!

19. mail kell 17.00 Korp! Rotalia majas, Tartu, Tähe 3

Esinevad Tartu Rahvaülikooli segakoor dirigent Lauri Breede ja
külalisena Läti Kunstiakadeemia kammerkoor SENAIS KALNS, dirigent Einārs Verro.
Sissepääs prii

Eesti Vabaharidusliit jagas au ja kiitust 2017 aasta tublide tegude eest

Enam kui 60 täiskasvanute koolitusasutust ühendav Eesti Vabaharidusliit (EVHL) jagas au ja kiitust 2017 aasta tublide tegude eest. Tartu Rahvaülikool pälvis lausa kolm aunimetust.

Koolituskalender sügis 2018

Kõik sügishooaja kursused leiate ülevaatliku tabelina SIIT! Head valimist ja kiirustage registreeruma, sest menukamad kursused juba täituvad!

Tartu Rahvaülikool otsib särasilmset ja tegusat koolitussekretäri

Meie koolitussekretär/koolitusjuht, kel hiljuti täitus 10 aastat rahvaülikoolis, läheb kaugeid maid avastama. Seetõttu otsime oma meeskonda koolitussekretäri.

Peamised tööülesanded

Koolitusjuhtide assisteerimine koolituste läbiviimisel: osalejatega suhtlemine, dokumentide vormistamine, koolitusruumide, vahendite ja materjalide ettevalmistamine.

Oled oodatud meie meeskonda kui Sul on

Soodsad kursused 55+ ealistele

Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel pakume arvukalt väga soodsa osalustasuga kursuseid 55+ ealistele inimestele. Registreerumine tel 736 1537 või 736 1544 või www.rahvaylikool.ee.

Olete väga teretulnud!

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Tartu Rahvaülikooli harrastuskunstnike maalinäitust tammedestmis on pühendatud Eesti Vabariigi 100 sünnipäevale saab vaadata Pühajärve SPA&Puhkekeskuse konverentsikeskuses 3.05-2.08.2018.
Juhendaja Aime Asi

Fotograafia kevadise algkursuse  tööde näitus on Karritehases, Aparaaditehase II korrusel. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.

Kontsert Jõulujazz Šubiduwap

Tartu Rahvaülikooli Džässkoor kutsub 20. dets kell 19 Tartu Raekoja saali kontserdile!

Kõlavad kaunid jõululaulud swingi rütmis,  lisaks head jazzklassikat.
Kaasa teeb Jorma Toots klaveril. Dirigent Lauri Breede
Kontsert on tasuta!

Kevadsemestril algavate kursuste toimumisajad jõuavad kodulehele

esimesel võimalusel, hiljemalt detsembri keskpaigaks.
Ootame koolitustega tutvuma, registreeruma, jätkama õppimist.
Õppida on mõnus!

Maalide näitus Vanemuise kontserdimaja fuajees 4.11-31.12.2017

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud maalinäitus "Vaimustav teekond".
Tööde autorid on rahvaülikooli endised ja praegused maalikursuslased.
Juhendajad Aime Asi, Robert Suvi, Piret Kullerkupp, Peeter Krosmann ja Maret Suurmets Kuura.

Tartu Rahvaülikooli 30. sünnipäevale pühendatud kontsert pühapäeval, 12.11.2017 kell 16 Vanemuise Kontserdimajas.

Kontsert on kingitus kõigile rahvaülikooli sõpradele!
Sissepääs prii. Saabumine alates 15.30.

Tule ja tähistame koos Tartu Rahvaülikooli sünnipäeva!

Laval on Tartu Rahvaülikooli Segakoor ja Tartu Rahvaülikooli Džässkoor.
Solist Simo Breede, klaveril Jorma Toots. Dirigent Lauri Breede

Kontserdimaja fuajees on avatud meie kunstikursuslaste maalide näitus.

Tartu Rahvaülikooli Dzässkoori kontsert "Vaid Sulle" Tartu Maarja kirikus, kiriku renoveerimise toetuseks

toimub 15. oktoober kell 17, kaastegev Jorma Toots klahvpillil. dirigent Lauri Breede

Tartu Rahvaülikooli Dzässkoor käis septembri alguses USAs, Los Angeles'is ning osales Lääneranniku päevade raames eestlaste kokkutulekul kontserdiga, mille kavas olid Eesti autorite laululood Raimond Valgrest Stig Rästani, samuti dzässiklassiku, Duke Ellingtoni looming.

Jutuvõistluse kinkekaartide võitjad teada!

Meie 50€ kinkekaartide võitjad on: Agata A. Stipniece, Maaria Semm, Ülle Pruks, Inkari Lindve, Rait Kapp, Liina Laaser, Karin Kruusmaa, Ly Kütt, Gerly Sillaste ja Luule Kuusik. Võtame teiega ühendust!  Emotsionaalseid lugusid saab lugeda meie kodulehel ja ka väljaprinditult õppeklasside seintelt. Suur tänu kõigile osalejatele!

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Fotograafia algkursusel tehtud töödest on näitus üles seatud Maaülikooli Spordihoone fuajeesse. Kursust juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa.

Akrüül- ja õlimaali suvekool toimus Lääne-Virumaal Lammasmäel. Seal valminud maale saate näha Pepleri 4 saalis. Juhendaja Robert Suvi.

Lammasmäel toimetasid ka joonistajad, keda juhendas Tiit Varblane. Pastellkriitidega joonistuste näitus on välja pandud Pepleri 4 fuajeesse, Vaksali 7 fuajees on pastell- ja grafiitjoonistused.

Koolituskalender sügis 2018

Lähemalt

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Tiiu Hanseni isikunäitus "Akrüülmaalid mägedest"
Tartu Rahvaülikooli saalis (Pepleri 4). Juhendaja Robert Suvi.

Fotograafia suvekooli fotode näitus.
Maaülikooli Spordimaja fuajees. Juhendaja Urmas Tartes.

Pastellmaali ja joonistamise suvekooli maalide näitus.
Kunstikeskuse tekstiilistuudios (Vaksali 7) Juhendaja Tiit varblane.

Uued tasuta koolitused ja projektivõidud

TASUTA koolitused tasemeõppe õpetajale/õppejõule/koolitajale