Õpetajate professionaalse arengu toetamine suurendades nende andragoogilist pädevust 2

Märksõnad:

2016 - 2017

Projekti raames osalesid 20 täiskasvanute gümnaasiumi ja kutseõppeasutuste õpetajat 78 tundi kestnud andragoogikakoolitusel. Koolitus toimus 8 õppepäeval jaanuarist aprillini 2017. Juhendajateks olid oma ala tunnustatud koolitajad (Reet Valgmaa, Erle Nõmm, Kadri Kõiv, Marika Kaasik, Kristel Jalak, Kadi Tamm). Koolituse käigus tehtud iseseisev töö (22 t) oli suunatud portfoolio koostamiseks, et edukalt taotleda täiskasvanute koolitaja kutset.

Tegemist oli ESF meetme „Õpetajate, koolijuhtide ja noorsootöötajate professionaalse arengu toetamine" tegevuse "Tänapäevase õpikäsituse rakendamine ning kompetentsikeskuste arendamine Tallinna Ülikoolis ja Tartu Ülikoolis" alategevuse "Õpetajate täiendusõpe" projektiga.

Koolituskalender sügis 2018

Kõik sügishooaja kursused leiate ülevaatliku tabelina SIIT! Head valimist ja kiirustage registreeruma, sest menukamad kursused juba täituvad!

Rahvaülikooli kontorid suvel

Meie kontorid aadressidel Pepleri 4 ja Vaksali 7 on suletud 2. juulist kuni 6. augustini. Kursustele saab registreeruda läbi kodulehe, vastame Teie kirjadele ja kinnitame kursustele registreerumist esimesel võimalusel.
Kaunist suve! Toreda taaskohtumiseni!

Lähemalt

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Tartu Rahvaülikooli harrastuskunstnike maalinäitust tammedestmis on pühendatud Eesti Vabariigi 100 sünnipäevale saab vaadata Pühajärve SPA&Puhkekeskuse konverentsikeskuses 3.05-2.08.2018.
Juhendaja Aime Asi

Fotograafia kevadise algkursuse  tööde näitus on Karritehases, Aparaaditehase II korrusel. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.

Kõik teated