Õpetajate professionaalse arengu toetamine suurendades nende andragoogilist pädevust 2

Märksõnad:

2016 - 2017

Projekti raames osalesid 20 täiskasvanute gümnaasiumi ja kutseõppeasutuste õpetajat 78 tundi kestnud andragoogikakoolitusel. Koolitus toimus 8 õppepäeval jaanuarist aprillini 2017. Juhendajateks olid oma ala tunnustatud koolitajad (Reet Valgmaa, Erle Nõmm, Kadri Kõiv, Marika Kaasik, Kristel Jalak, Kadi Tamm). Koolituse käigus tehtud iseseisev töö (22 t) oli suunatud portfoolio koostamiseks, et edukalt taotleda täiskasvanute koolitaja kutset.

Tegemist oli ESF meetme „Õpetajate, koolijuhtide ja noorsootöötajate professionaalse arengu toetamine" tegevuse "Tänapäevase õpikäsituse rakendamine ning kompetentsikeskuste arendamine Tallinna Ülikoolis ja Tartu Ülikoolis" alategevuse "Õpetajate täiendusõpe" projektiga.

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Tiiu Hanseni isikunäitus "Akrüülmaalid mägedest"
Tartu Rahvaülikooli saalis (Pepleri 4). Juhendaja Robert Suvi.

Fotograafia algkursuse sügis 2017 grupi fotode näitus.
Aparaaditehases, Karritehase kohviku II korrusel. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.
Näitust saab vaadata 2018. aasta lõpuni.

Fotograafia suvekooli fotode näitus.
Maaülikooli Spordimaja fuajees. Juhendaja Urmas Tartes.

Lähemalt

Uued tasuta koolitused ja projektivõidud

TASUTA koolitused tasemeõppe õpetajale/õppejõule/koolitajale

Kõik teated