Õpetajate professionaalse arengu toetamine suurendades nende andragoogilist pädevust 2

Märksõnad:

2016 - 2017

Projekti raames osalesid 20 täiskasvanute gümnaasiumi ja kutseõppeasutuste õpetajat 78 tundi kestnud andragoogikakoolitusel. Koolitus toimus 8 õppepäeval jaanuarist aprillini 2017. Juhendajateks olid oma ala tunnustatud koolitajad (Reet Valgmaa, Erle Nõmm, Kadri Kõiv, Marika Kaasik, Kristel Jalak, Kadi Tamm). Koolituse käigus tehtud iseseisev töö (22 t) oli suunatud portfoolio koostamiseks, et edukalt taotleda täiskasvanute koolitaja kutset.

Tegemist oli ESF meetme „Õpetajate, koolijuhtide ja noorsootöötajate professionaalse arengu toetamine" tegevuse "Tänapäevase õpikäsituse rakendamine ning kompetentsikeskuste arendamine Tallinna Ülikoolis ja Tartu Ülikoolis" alategevuse "Õpetajate täiendusõpe" projektiga.

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli segakoori kontsert

Laupäeval 30. märtsil kell 16 Tartu Laulupeomuuseumis, Jaama 14

Kõlavad juubelilaulupeo laulud - „ Ilus oled isamaa“

Tartu Rahvaülikooli Segakoor Lauri Breede juhtimisel laulab üldlaulupeo laule, vahelugemisi esimeselt üldlaulupeolt loeb helilooja ja muusikategelane Alo Põldmäe.

Kontsert on tasuta, võimalus vaba annetus Tartu Maarja kiriku restaureerimiseks.

Tartu Maarja Kiriku Sihtasutus EE1322002200221021269201.

Valisime Tartu Rahvaülikooli aasta õppija ja sõbra

Aasta õppijaks 2018 sai pühendunud inglise keele ja pilatese õppija Kaire Lill.
Aasta sõbra 2018 tiitli pälvis Tartu Kunstnike Liit, kellega koostöös on korraldatud kunstiajaloo loengusari ja ka meeleolukaid kokanduskoolitusi.

Näitused Tartu Rahvaülikoolis

Õie Pritsoni isikunäitused kuni 22. maini.

Kõik teated