Lapitöö kevad 2015

Imeline lapitehnika :)

Tere Tartust! Vaimustav!

Tere Tartust!
Vaimustav! Kõik tööd meeldivad. Lõpetatus olemas ja huvitav efektne tulemus. Kuidas võtta kontakti tegijaga?

Kas aastatepikkuse kogumise tulemus? Minule räägivad kõik tööd suurest entusiasmist ja kannatlikkusest. Isiklikult minu lapid, mida kogusin, viskas abikaasa konteinerisse ENNE kui suutsin need oma vanal Singeril tervikuks siduda.

Väga huvitavad töö. Olen ise

Väga huvitavad töö. Olen ise natuke harjutanud, soov on õppida lapitehnikat juurde. Kas on võimalik? Kuna on järgmine kursus?

2006-2007 käisin õpetaja Elo

2006-2007 käisin õpetaja Elo Aasranna algajate ja edasijõudnute kursuse ning aastake hiljem ka Kristini edasijõudnute kursuse. Kõigest sellest sain sellise innustuse ja selguse töövõtetes, et miski pole võimatu teostada. Kui just ise midagi ei tee, siis teiste tööde tehnoloogia läbimõtlemine on parimaks puhkuseks. Aitäh õpetajatele!

Postita uus kommentaar

Selle välja sisu hoitakse privaatsena ja seda ei näidata avalikult.
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Fotograafia algkursusel tehtud töödest on näitus üles seatud Maaülikooli Spordihoone fuajeesse. Kursust juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa.

Pepleri 4 õppehoone klassidesse on üles pandud EV100 raames valminud kursuslaste maalid meie riigi presidentidest, juhendaks Robert Suvi.

Pepleri 4 saalis on abstraktse maalimise kursusel valminud tööd, juhendaja Maret Suurmets Kuura.

Vaksali 7 ruumides on 2017.a. Lammasmäe suvekooli joonistused ja pastellmaalid. Juhendaja Tiit Varblane.

Uus raamat Tartu Rahvaülikoolist

Rahvaülikooli põnevast kujunemisloost on ilmunud raamat "Vaimustav teekond"!

Raamatuid saab soetada meie õppehoonetest. Tutvu raamatu veebiversiooniga siin!

Kõik teated