Grupitellimused

Hea võimalus kolleegide või sõpradega koosolemise rikastamiseks ja millegi uue õppimiseks! Grupile koolitust tellides saate valida just Teile sobiva sisu ja mahu. Koolitus toimub rahvaülikooli või tellija ruumides. Koolitust võib tellida ka Tartust väljapoole. Siin on koolitused, mida gruppidele pakume, ka teistel teemadel saab küsida pakkumist.

KUNST

TEKSTIIL JA KÄSITÖÖ

KEELED

PSÜHHOLOOGIA JA ENESEARENG

TERVIS JA ILU

AIANDUS JA LILLESEADE

ARVUTI JA TÖÖ

Eratunnid

Eratunde saab samuti võtta kõikides meie valdkondades keeleõppest kunstiõppeni. Kui Teil on idee midagi valmistada ning vajate vahendeid, materjale ja asjatundlikku juhendamist, siis rääkige oma ideest ja leiame lahenduse. Meil on keskkond, kus saate realiseerida oma ideid!

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Tiiu Hanseni isikunäitus "Akrüülmaalid mägedest"
Tartu Rahvaülikooli saalis (Pepleri 4). Juhendaja Robert Suvi.

Fotograafia algkursuse sügis 2017 grupi fotode näitus.
Aparaaditehases, Karritehase kohviku II korrusel. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.
Näitust saab vaadata 2018. aasta lõpuni.

Fotograafia suvekooli fotode näitus.
Maaülikooli Spordimaja fuajees. Juhendaja Urmas Tartes.

Lähemalt

Uued tasuta koolitused ja projektivõidud

TASUTA koolitused tasemeõppe õpetajale/õppejõule/koolitajale

Kõik teated