Grupitellimused

Hea võimalus kolleegide või sõpradega koosolemise rikastamiseks ja millegi uue õppimiseks! Grupile koolitust tellides saate valida just Teile sobiva sisu ja mahu. Koolitus toimub rahvaülikooli või tellija ruumides. Koolitust võib tellida ka Tartust väljapoole. Siin on koolitused, mida gruppidele pakume, ka teistel teemadel saab küsida pakkumist.

KUNST

TEKSTIIL JA KÄSITÖÖ

KEELED

PSÜHHOLOOGIA JA ENESEARENG

TERVIS JA ILU

AIANDUS JA LILLESEADE

ARVUTI JA TÖÖ

• ​​​​​​​Arvutikoolitused
  • Tööalast arengut toetavad koolitused

Eratunnid

Eratunde saab samuti võtta kõikides meie valdkondades keeleõppest kunstiõppeni. Kui Teil on idee midagi valmistada ning vajate vahendeid, materjale ja asjatundlikku juhendamist, siis rääkige oma ideest ja leiame lahenduse. Meil on keskkond, kus saate realiseerida oma ideid!

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Fotograafia algkursusel tehtud töödest on näitus üles seatud Maaülikooli Spordihoone fuajeesse. Kursust juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa.

Pepleri 4 õppehoone klassidesse on üles pandud EV100 raames valminud kursuslaste maalid meie riigi presidentidest, juhendaks Robert Suvi.

Pepleri 4 saalis on abstraktse maalimise kursusel valminud tööd, juhendaja Maret Suurmets Kuura.

Vaksali 7 ruumides on 2017.a. Lammasmäe suvekooli joonistused ja pastellmaalid. Juhendaja Tiit Varblane.

Uus raamat Tartu Rahvaülikoolist

Rahvaülikooli põnevast kujunemisloost on ilmunud raamat "Vaimustav teekond"!

Raamatuid saab soetada meie õppehoonetest. Tutvu raamatu veebiversiooniga siin!

Kõik teated