Soodsad kesklinna ruumid

Rendime oma ruume seminaride, koosolekute, koolituste või muude ürituste korraldamiseks.

• Meie ruumid on hea asukohaga ning väga erinevas valikus;
  • Ruumidel on soodsad rendihinnad;
  • Kohvipauside ja lõunasöögi võimalus;
  • Saate osa rahvaülikooli mõnusast loomingulisest õhkkonnast.

Ruume saab rentida:

• Keeleõppe keskuses Ülikooli 1;
  • Õppehoones Pepleri 4;
  • Kunstikeskuses Vaksali 7.

Kui korraldate oma üritust rahvaülikoolis, siis saate seda elamuslikumaks muuta tellides juurde ka mõne meelepärase töötoa. Täpsem teave: info@rahvaylikool.ee, 736 1540.

Ülikooli 1 õpperuum

Pepleri 4 saal. Võimalik on erinev laudade paigutus. Kuni 40 osalejale.
Lisaks on Pepleri 4 hoones 12-kohalised õpperuumid.

Vaksali 7 kunstistuudio. Võimalik on erinev laudade paigutus. Kuni 40 osalejale.
Lisaks on Vaksali kunstikeskuses erineva suurusega õpperuumid.

Soodsad kursused 55+ ealistele

Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel pakume arvukalt väga soodsa osalustasuga kursuseid 55+ ealistele inimestele. Registreerumine tel 736 1537 või 736 1544 või www.rahvaylikool.ee.

Olete väga teretulnud!

Lähemalt

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

AUHINNAMÄNGU VÕITJAD!

Kutsusime registreeruma meie keelte lühikursusele ja kõigi registreerunute vahel loosisime välja KINGITUSEKS ERATUNNID!
Tasuta individuaaltunnid võitsid Marje Zernant, Merle Keps ja Eha Kruus.
Palju õnne, võtame võitjatega ühendust!
Individuaaltunnid on efektiivsed ja mõnusad, sest õpetaja on ainult ühe õppija päralt ja tunnis saab keskenduda täpselt tema vajadustele.

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Valik 2017. aasta Vormsi fotograafia suvekooli töödest on HTM fuajees. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.

Lammasmäe suvekoolis valminud maalide näitus on Tartu Botaanikaaias (kuni 23.02). Juhendaja Robert Suvi.

Tammemaalide näitus "Kuldne Iga" on Elva Kultuurikeskuses (kuni 31.03) Juhendaja Aime Asi.

Kõik teated