Töötajad

 

 

Maire Breede
juhatuse liige
maire@rahvaylikool.ee
+372 506 4649

 

 

Ena Drenkhan
koolitus- ja projektijuht
ena@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5348 6443
 

 

 

 

Kaisa Hansson
turundusjuht
kaisa@rahvaylikool.ee
+372 736 1541
+372 523 3116

 

 

 

Ingrid Leinus
õppeosakonna juht 
ingrid@rahvaylikool.ee

+372 742 7742
+372 523 3116

 

 

 

Kristiina Kaarlõpp
koolitussekretär/koolitusjuht
Kristiina@rahvaylikool.ee
+372 736 1537
+372 5330 5205

 

 

Ene Kapp
koolitussekretär/koolitusjuht
ene@rahvaylikool.ee
+372 736 1544
+372 523 3116
 

 

 

 

Kersti Kohtla
koolitusjuht - kunst
kersti@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

 

Eva Krivonogova
turundus- ja koolitusassistent
eva@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205          

 

 

Terje Kruusimaa
keeleõppe koordinaator
terje@rahvaylikool.ee
+372 742 7742
+372 5345 5242

 

 

 

Anneli Käesel
sekretär
anneli@rahvaylikool.ee
+372 736 1540
+372 523 3116

 

 

Karin Küttis
koolitus- ja projektijuht
karin@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

 

 

Mairi Meizner 
koolitusjuht - inglise keele õpe
mairi@rahvaylikool.ee
+372 736 1542
+372 523 3116

 

 

Piret Tegova
koolitusjuht - tekstiilikunst, käsitöö, tööalane koolitus
piret@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

Siim Lääne
koolitusassistent / Vaksali 7
+372 736 1537
+372 5330 5205

Piret Rebane
koolitusassistent / Pepleri 4
+372 736 1544
+372 523 3116

Sandra Seerman
koolitusassistent / Vaksali 7
+372 736 1537
+372 5330 5205

Alice Susi
koolitusassistent / Pepleri 4
+372 736 1544
+372 523 3116

 

Maiken Vähi
koolitusassistent / Pepleri 4 
+372 736 1544
+372 523 3116

 

Uudised

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib. 

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Lähemalt

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Fotograafia algkursusel tehtud töödest on näitus üles seatud Maaülikooli Spordihoone fuajeesse. Kursust juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa.

Pepleri 4 õppehoone klassidesse on üles pandud EV100 raames valminud kursuslaste maalid meie riigi presidentidest, juhendaks Robert Suvi.

Pepleri 4 saalis on abstraktse maalimise kursusel valminud tööd, juhendaja Maret Suurmets Kuura.

Vaksali 7 ruumides on 2017.a. Lammasmäe suvekooli joonistused ja pastellmaalid. Juhendaja Tiit Varblane.

Lähemalt

Uus raamat Tartu Rahvaülikoolist

Rahvaülikooli põnevast kujunemisloost on ilmunud raamat "Vaimustav teekond"! 

Raamatuid saab soetada meie õppehoonetest. Tutvu raamatu veebiversiooniga siin!

 

Lähemalt
Kõik teated