Töötajad

 

 

Maire Breede
juhatuse liige
maire@rahvaylikool.ee
+372 506 4649

 

 

Ena Drenkhan
projektijuht
ena@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5348 6443
 

 

 

 

Kaisa Hansson
turundusjuht
kaisa@rahvaylikool.ee
+372 736 1541
+372 523 3116

 

 

 

Ingrid Leinus
õppeosakonna juht 
ingrid@rahvaylikool.ee

+372 742 7742
+372 523 3116

 

 

 

Kristiina Kaarlõpp
koolitussekretär/koolitusjuht
Kristiina@rahvaylikool.ee
+372 736 1537
+372 5330 5205

 

 

 

Kersti Kohtla
koolitusjuht - kunst
kersti@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

 

Eva Krivonogova
turundus- ja koolitusassistent
eva@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205          

 

 

Terje Kruusimaa
keeleõppe koordinaator
terje@rahvaylikool.ee
+372 742 7742
+372 5345 5242

 

 

 

Anneli Käesel
sekretär
anneli@rahvaylikool.ee
+372 736 1540
+372 523 3116

 

 

Mairi Meizner 
koolitusjuht - keeled
mairi@rahvaylikool.ee
+372 736 1542
+372 523 3116

 

 

Piret Tegova
koolitusjuht - tekstiilikunst, käsitöö, tööalane koolitus
piret@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

  Ilona Vares
koolitussekretär 
ilona@rahvaylikool.ee
+372 736 1544
+372 523 3116

 

Siim Lääne
koolitusassistent / Vaksali 7
+372 736 1537
+372 5330 5205

Piret Rebane
koolitusassistent / Pepleri 4
+372 736 1544
+372 523 3116

Sandra Seerman
koolitusassistent / Vaksali 7
+372 736 1537
+372 5330 5205

Alice Susi
koolitusassistent / Pepleri 4
+372 736 1544
+372 523 3116

   

 

Uudised

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib. 

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Lähemalt

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt

Eesti Vabaharidusliit jagas au ja kiitust 2017 aasta tublide tegude eest

Enam kui 60 täiskasvanute koolitusasutust ühendav Eesti Vabaharidusliit (EVHL) jagas au ja kiitust 2017 aasta tublide tegude eest. Tartu Rahvaülikool pälvis lausa kolm aunimetust.

Lähemalt

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Tartu Rahvaülikooli harrastuskunstnike maalinäitust tammedestmis on pühendatud Eesti Vabariigi 100 sünnipäevale saab vaadata Pühajärve SPA&Puhkekeskuse konverentsikeskuses 3.05-2.08.2018.
Juhendaja Aime Asi

Fotograafia kevadise algkursuse  tööde näitus on Karritehases, Aparaaditehase II korrusel. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.

Lähemalt
Kõik teated