Töötajad

 

 

Maire Breede
juhatuse liige
maire@rahvaylikool.ee
+372 506 4649

 

 

Ena Drenkhan
projektijuht
ena@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5348 6443
 

 

 

Maarja Keba 
projektiassistent / Vaksali 7
maarja@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

 

 

Ingrid Leinus
õppeosakonna juht, projektijuht 
ingrid@rahvaylikool.ee

+372 742 7742
+372 523 3116

Aksel Lõbu 

turundus- ja kommunikatsioonijuht
aksel@rahvaylikool.ee
+372 742 7742
+372 523 3116

 

 

 

Kristiina Kaarlõpp
koolitussekretär/koolitusjuht
Kristiina@rahvaylikool.ee
+372 736 1537
+372 5330 5205

 

 

 

Kersti Kohtla
koolitusjuht - kunst
kersti@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

 

Eva Krivonogova
turundus- ja koolitusassistent
eva@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205          

 

 

Terje Kruusimaa
keeleõppe koordinaator
koolitusjuht- keeled
terje@rahvaylikool.ee
+372 736 1541
+372 5345 5242

 

 

 

Anneli Käesel
sekretär
anneli@rahvaylikool.ee
+372 736 1540
+372 523 3116

 

 

Mairi Meizner 
koolitusjuht - keeled
mairi@rahvaylikool.ee
+372 736 1542
+372 523 3116

 

 

Piret Tegova
koolitusjuht - tekstiilikunst, käsitöö, tööalane koolitus
piret@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

Ilona Vares
koolitussekretär 
ilona@rahvaylikool.ee
+372 736 1544
+372 523 3116
Alice Susi
koolitusjuhi abi / Pepleri 4
+372 736 1544
+372 523 3116

 

Siim Lääne
koolitusassistent / Vaksali 7 / Pepleri 4
+372 736 1537 / +372 736 1544
+372 5330 5205 / +372 523 3116

 

Sandra Seerman
koolitusassistent / Vaksali 7
+372 736 1537
+372 5330 5205

Piret Rebane
koolitusassistent / Pepleri 4
+372 736 1544
+372 523 3116

 

Uudised

Meie raamat "Vaimustav teekond" on nüüd e-raamatuna loetav

Eelmisel aastal välja antud "Vaimustav teekond", Tartu Rahvaülikooli kolme esimese kümnendi mahlakas ülevaade, on nüüd loetav e-raamatuna siit.

Kellele ikkagi trükivärvi lõhn krabiseval paberil õigem tundub, saab raamatut ka laenutada Tartu linnaraamatukogust, Annelinna haruraamatukogust, Tartu Ülikooli raamatukogust ja Rahvusraamatukogust.

Lähemalt

Koolituskulude deklareerimisest

Koolitustasude tasumise info oleme esitanud maksuametile, et need kajastuksid juba kursustel osaleja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

Alates 2016. aastast ei saa enam tulust maha arvata täiskasvanute (alates 18. eluaastast k.a) huvikoolituse kulu. Infolink Maksu- ja Tolliameti lehel

Lähemalt

Näitused Tartu Rahvaülikoolis

Õie Pritsoni isikunäitused kuni 22. maini.

Lähemalt

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib. 

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Lähemalt

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt
Kõik teated