Töötajad

 

 

Maire Breede
juhatuse liige
maire@rahvaylikool.ee
+372 506 4649

 

 

Ena Drenkhan
projektijuht
ena@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5348 6443
 

 

 

 

Kaisa Hansson
turundusjuht
kaisa@rahvaylikool.ee
+372 736 1541
+372 523 3116

 

 

 

 

 

Maarja Keba 
projektiassistent / Vaksali 7
maarja@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

 

 

Ingrid Leinus
õppeosakonna juht, projektijuht 
ingrid@rahvaylikool.ee

+372 742 7742
+372 523 3116

 

 

 

Kristiina Kaarlõpp
koolitussekretär/koolitusjuht
Kristiina@rahvaylikool.ee
+372 736 1537
+372 5330 5205

 

 

 

Kersti Kohtla
koolitusjuht - kunst
kersti@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

 

 

Eva Krivonogova
turundus- ja koolitusassistent
eva@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205          

 

 

Terje Kruusimaa
keeleõppe koordinaator
terje@rahvaylikool.ee
+372 742 7742
+372 5345 5242

 

 

 

Anneli Käesel
sekretär
anneli@rahvaylikool.ee
+372 736 1540
+372 523 3116

 

 

Mairi Meizner 
koolitusjuht - keeled
mairi@rahvaylikool.ee
+372 736 1542
+372 523 3116

 

 

Piret Tegova
koolitusjuht - tekstiilikunst, käsitöö, tööalane koolitus
piret@rahvaylikool.ee
+372 736 1548
+372 5330 5205

Ilona Vares
koolitussekretär 
ilona@rahvaylikool.ee
+372 736 1544
+372 523 3116

 

Siim Lääne
koolitusassistent / Vaksali 7
+372 736 1537
+372 5330 5205

Piret Rebane
koolitusassistent / Pepleri 4
+372 736 1544
+372 523 3116

Sandra Seerman
koolitusassistent / Vaksali 7
+372 736 1537
+372 5330 5205

Alice Susi
koolitusassistent / Pepleri 4
+372 736 1544
+372 523 3116

 

Uudised

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib. 

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Lähemalt

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Lähemalt

Valisime Tartu Rahvaülikooli aasta õppija ja sõbra

Aasta õppijaks 2018 sai pühendunud inglise keele ja pilatese õppija Kaire Lill.
Aasta sõbra 2018 tiitli pälvis Tartu Kunstnike Liit, kellega koostöös on korraldatud kunstiajaloo loengusari ja ka meeleolukaid kokanduskoolitusi.

Lähemalt

Näitused Tartu Rahvaülikoolis

Õie Pritsoni isikunäitused kuni 22. maini.

Lähemalt

Uued tasuta koolitused ja projektivõidud

TASUTA koolitused tasemeõppe õpetajale/õppejõule/koolitajale

 

Lähemalt
Kõik teated