Täiskasvanute koolitus vabahariduslikes koolituskeskustes

Märksõnad:

2008 - 2013

Programm "Täiskasvanute koolitus vabahariduslikes koolituskeskustes"

Rahastaja Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik.

Üldeesmärk:
Täiskasvanud elanikkonna elukestvas õppes osalemise võimalused on avardunud, vabahariduslikes koolituskeskustes pakutava kvaliteetse koolituse kaudu on tõusnud inimeste konkurentsivõime kõigis Eesti regioonides.
Programmi sihtgrupp oli täiskasvanud elanikkond, kes ei ole koolikohustuslik (põhihariduse omandanud või 17-aastased ja vanemad isikud). Eelistatud olid madala haridustasemega (maksimaalselt üldkeskharidusega) ja aegunud kvalifikatsiooniga isikud, kes ei tööta oma erialal.
Tartu Rahvaülikoolis oli ühe õppeaasta jooksul on ühel isikul võimalik osaleda ainult ühel ESFi poolt toetatud kursusel.
Kokku oli Tartu Rahvaülikoolis 158 õppegruppi ja 2249 osalejat.

Lähem info programmi kohta on programmi elluviija Eesti Vabaharidusliidu kodulehel http://www.vabaharidus.ee/index.php?page=68

Koolituskalender sügis 2018

Kõik sügishooaja kursused leiate ülevaatliku tabelina SIIT! Head valimist ja kiirustage registreeruma, sest menukamad kursused juba täituvad!

Lähemalt

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Tiiu Hanseni isikunäitus "Akrüülmaalid mägedest"
Tartu Rahvaülikooli saalis (Pepleri 4). Juhendaja Robert Suvi.

Fotograafia suvekooli fotode näitus.
Maaülikooli Spordimaja fuajees. Juhendaja Urmas Tartes.

Pastellmaali ja joonistamise suvekooli maalide näitus.
Kunstikeskuse tekstiilistuudios (Vaksali 7) Juhendaja Tiit varblane.

Lähemalt

Uued tasuta koolitused ja projektivõidud

TASUTA koolitused tasemeõppe õpetajale/õppejõule/koolitajale

Kõik teated