Vasta küsitlusele ja võida MINIPUHKUS Georgi hotellis!

Teeme rahvaülikoolile uut kodulehte ja kavandame kooli teavitustegevusi. Palun leidke 4 minutit oma päevast ja aidake meil õigemaid otsuseid teha. Oleme väga tänulikud!

AUHIND! Kõik küsitlusele vastajad osalevad ahvatleva puhkuse loosis. Meie hea koostööpartner hotell Georg (fotol) Võrus paneb võitjale välja majutuse kahele mullivanniga junior-sviidis koos vahuveiniga (väärtus 120 €).

Täida küsitlus siin!

Õppida on mõnus!

Meie hispaania keele õpetaja Arsenii mõtles välja ühe numbri vahemikus 1- 927 (nii palju oli küsimustiku täitjaid) ja selle tulemusena loosis võitjaks...

Palju õnne KARIN VOMM!

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Valisime Tartu Rahvaülikooli aasta õppija ja sõbra

Aasta õppijaks 2018 sai pühendunud inglise keele ja pilatese õppija Kaire Lill.
Aasta sõbra 2018 tiitli pälvis Tartu Kunstnike Liit, kellega koostöös on korraldatud kunstiajaloo loengusari ja ka meeleolukaid kokanduskoolitusi.

Näitused Tartu Rahvaülikoolis

Õie Pritsoni isikunäitused kuni 22. maini.

Lähemalt

Uued tasuta koolitused ja projektivõidud

TASUTA koolitused tasemeõppe õpetajale/õppejõule/koolitajale

Kõik teated