Sooduskaart, kinkekaart

Soodsamad hinnad meie õppijatele

Tartu Rahvaülikooli sooduskaart

Oleme Tartu käsitöö-, kunsti- ja kangapoodidega sõlminud koostöölepped. Käesolevast aastast alates saavad meie kursuslased osta endale kunsti- ja käsitöötarbeid palju soodsamalt.

Sooduskaardid jagame õppijatele kätte koolituse alguses. Kaardile on märgitud osaleja nimi, kehtivusaeg 1 aasta ning pöördel on välja toodud soodustusi pakkuvad kauplused. Kaart on käepärane ning seda saab hõlpsalt rahakotis kanda ja sobival hetkel kasutada.

Abakhan

Rüütli  11
Riia 9

Koostöö õmbluskursuste läbiviimise teemal alates sügisest 2017

Arte

Tartu Kunstimaja
Vanemuise 26

Kunst ja Hobi

Tasku keskus  Turu 2

Kunst ja Hobi püsikliendikaardi vormistamisel  -5%. Kaardi saab    vormistada poes

Liann Lõngad

Tartu Kaubamaja Riia 1

Raamimees

Lai 27

Snitty

J.Kuperjanovi  70

Solveig Tekstiilid

Riia 9

Ostusummale  vähemalt 10 eur -5%. Ostusummale  vähemalt 20 eur -10%

Vikkel

Lõunakeskus Ringtee 75

soodustused kehtivad ainult Tartu poodides
 e-poodides ei kehti
 püsikliendisoodustus ei lisandu

Kuidas soodsamalt osta?

• Soodustuse saamiseks palume ostmisel esitada Tartu Rahvaülikooli sooduskaart
  • Sooduskaart kehtib ühe aasta
  • Ostude arv pole piiratud (välja arvatud Abakhani kauplus).

Palun pane tähele!

• Soodustused kehtivad ainult Tartu poodides
  • Soodustused ei kehti kaupluste e-poodides
  • Soodustustele ei lisandu püsikliendisoodustus

Täiendav info: koolitussekretär Kristiina Kaarlõpp 736 1537 kristiina@rahvaylikool.ee, turundusjuht Kaisa Hansson 736 1548 kaisa@rahvaylikool.ee

Üllata sõpru Tartu Rahvaülikooli kinkekaardiga!

Kinkekaardi omanik võib rahvaülikooli kursuste hulgast valida just talle huvipakkuva.
Tartu Rahvaülikooli kinkekaarte saab soetada kas kinkijale sobivas rahalises vääringus (kehtivusega 12 kuud) või kinkides sõbrale konkreetse kursuse. Ka E-kinkekaardi ostmise võimalus!
Kinkekaardid saadaval meie kontorites Pepleri 4 ja Vaksali 7.
Täpsem info telefonil 736 1540 või 736 1537.

Soodsad kursused 55+ ealistele

Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel pakume arvukalt väga soodsa osalustasuga kursuseid 55+ ealistele inimestele. Registreerumine tel 736 1537 või 736 1544 või www.rahvaylikool.ee.

Olete väga teretulnud!

Lähemalt

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

AUHINNAMÄNGU VÕITJAD!

Kutsusime registreeruma meie keelte lühikursusele ja kõigi registreerunute vahel loosisime välja KINGITUSEKS ERATUNNID!
Tasuta individuaaltunnid võitsid Marje Zernant, Merle Keps ja Eha Kruus.
Palju õnne, võtame võitjatega ühendust!
Individuaaltunnid on efektiivsed ja mõnusad, sest õpetaja on ainult ühe õppija päralt ja tunnis saab keskenduda täpselt tema vajadustele.

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Valik 2017. aasta Vormsi fotograafia suvekooli töödest on HTM fuajees. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.

Lammasmäe suvekoolis valminud maalide näitus on Tartu Botaanikaaias (kuni 23.02). Juhendaja Robert Suvi.

Tammemaalide näitus "Kuldne Iga" on Elva Kultuurikeskuses (kuni 31.03) Juhendaja Aime Asi.

Kõik teated