Soodsad kursused 55+ ealistele

Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel pakume arvukalt väga soodsa osalustasuga kursuseid 55+ ealistele inimestele. Registreerumine tel 736 1537 või 736 1544 või www.rahvaylikool.ee.

Olete väga teretulnud!

Sisemiste takistuste ületamine tervenemise teel  L 10. ja 17.03 kell 10-12.30 SOODUSHIND 16 eurot

Füüsiline probleem näitab, et midagi on vaja muuta oma suhtumisest, mõtteviisis, harjumustes. Koolitusel püütakse mõista, mis lüli võib paigast ära olla, milline muster takistab terve olemist, tervenemist?

Teraapiline jooga vanemaealistele. T 6.03-27.03 kell 15.30-16.45 SOODUSHIND 18 eurot

Joogaterapeut Erna Tamm tutvub kõigepealt kohaletulnud huvilistega ja mis täpsemalt edasi toimub, sõltub juba nende vajadustest (vererõhk, ülekaal, liigeseprobleemid).

Massaaž vanemaealistele. T 13.03 kell 10-14 SOODUSHIND 18 eurot

Massaaži elementaarseid oskusi võiks vallata kõik inimesed, hoolimata lihtsusest on massaažil sügav ja mitmekülgne kasulik toime. Õppepäevadel omandatakse elementaarsed massaaživõtted, et aidata ennast ja oma lähedasi, eelteadmised massaažist ei ole vajalikud.

Kohtumine geneetika professoriga: Üks meeter elu. Geenid sinus ja sulleT 20.03 kell 14-16 SOODUSHIND 10 €

Kas teie teate, et inimese DNA kogupikkus geenide tähenduses on 1 meeter!? Kohtumisõhtul Ain Heinaruga on läbivaks teemaks nimese käitumisgeneetka küsimused ja veel palju muud põnevat.

Nutikool vanusele 55+. 5-27.04 N, R kell 12.30-15.45 SOODUSHIND 64 eurot

Kui Teil on nutiseade ja soovite sellega paremaks sõbraks saada, siis tulge koolitusele, kus tehakse puust ja punaseks, kuidas nutiseadme erinevaid võimalusi kasutada.

Füsioterapeudi soovitused igapäevaeluks. T 24.04 ja 8.05 kell 14.30-16.45 SOODUSHIND 18 eurot

Kogenud füsioterapeut Ave Kängsepp (fotol) õpetab ergonoomilisi seisu-, istumist- ja puhkamisasendeid, samuti tööergonoomikat ja treenimist kodus.

Kõikidele kursustele registreerumine: tel 736 1537 või 736 1544 või www.rahvaylikool.ee

Kursustele ootame 55+ vanuses inimesi! Kursuste toimumist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Soodsad kursused 55+ ealistele

Olete väga teretulnud!

Lähemalt

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

AUHINNAMÄNGU VÕITJAD!

Kutsusime registreeruma meie keelte lühikursusele ja kõigi registreerunute vahel loosisime välja KINGITUSEKS ERATUNNID!
Tasuta individuaaltunnid võitsid Marje Zernant, Merle Keps ja Eha Kruus.
Palju õnne, võtame võitjatega ühendust!
Individuaaltunnid on efektiivsed ja mõnusad, sest õpetaja on ainult ühe õppija päralt ja tunnis saab keskenduda täpselt tema vajadustele.

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Valik 2017. aasta Vormsi fotograafia suvekooli töödest on HTM fuajees. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.

Lammasmäe suvekoolis valminud maalide näitus on Tartu Botaanikaaias (kuni 23.02). Juhendaja Robert Suvi.

Tammemaalide näitus "Kuldne Iga" on Elva Kultuurikeskuses (kuni 31.03) Juhendaja Aime Asi.

Kõik teated