Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Tartu Rahvaülikooli harrastuskunstnike maalinäitust tammedestmis on pühendatud Eesti Vabariigi 100 sünnipäevale saab vaadata Pühajärve SPA&Puhkekeskuse konverentsikeskuses 3.05-2.08.2018.
Juhendaja Aime Asi

Fotograafia kevadise algkursuse  tööde näitus on Karritehases, Aparaaditehase II korrusel. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.

Valik 2017. aasta Vormsi fotograafia suvekooli töödest on HTM fuajees. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.

Fotograafia algkursusel tehtud töödest on näitus üles seatud Maaülikooli Spordihoone fuajeesse. Kursust juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa.

Pepleri 4 õppehoone klassidesse on üles pandud EV100 raames valminud kursuslaste maalid meie riigi presidentidest, juhendaks Robert Suvi.

Pepleri 4 saalis on abstraktse maalimise kursusel valminud tööd, juhendaja Maret Suurmets Kuura.

Vaksali 7 ruumides on 2017.a. Lammasmäe suvekooli joonistused ja pastellmaalid. Juhendaja Tiit Varblane.

Vaksali 7 fuajees on 2017.a Vormsi suvekooli fotonäitus. Juhendaja Toomas- Vahur Lihtmaa.

Lammasmäe suvekoolis valminud maalide näitus on Tartu Botaanikaaias (kuni 23.02). Juhendaja Robert Suvi.

Tammemaalide näitus "Kuldne Iga" on Elva Kultuurikeskuses (kuni 31.03) Juhendaja Aime Asi.

Koolituskalender sügis 2018

Kõik sügishooaja kursused leiate ülevaatliku tabelina SIIT! Head valimist ja kiirustage registreeruma, sest menukamad kursused juba täituvad!

Rahvaülikooli kontorid suvel

Meie kontorid aadressidel Pepleri 4 ja Vaksali 7 on suletud 2. juulist kuni 6. augustini. Kursustele saab registreeruda läbi kodulehe, vastame Teie kirjadele ja kinnitame kursustele registreerumist esimesel võimalusel.
Kaunist suve! Toreda taaskohtumiseni!

Lähemalt

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun