Tartu Rahvaülikooli Dzässkoori kontsert "Vaid Sulle" Tartu Maarja kirikus, kiriku renoveerimise toetuseks

toimub 15. oktoober kell 17, kaastegev Jorma Toots klahvpillil. dirigent Lauri Breede

Tartu Rahvaülikooli Dzässkoor käis septembri alguses USAs, Los Angeles'is ning osales Lääneranniku päevade raames eestlaste kokkutulekul kontserdiga, mille kavas olid Eesti autorite laululood Raimond Valgrest Stig Rästani, samuti dzässiklassiku, Duke Ellingtoni looming.

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Fotograafia algkursusel tehtud töödest on näitus üles seatud Maaülikooli Spordihoone fuajeesse. Kursust juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa.

Pepleri 4 õppehoone klassidesse on üles pandud EV100 raames valminud kursuslaste maalid meie riigi presidentidest, juhendaks Robert Suvi.

Pepleri 4 saalis on abstraktse maalimise kursusel valminud tööd, juhendaja Maret Suurmets Kuura.

Vaksali 7 ruumides on 2017.a. Lammasmäe suvekooli joonistused ja pastellmaalid. Juhendaja Tiit Varblane.

Uus raamat Tartu Rahvaülikoolist

Rahvaülikooli põnevast kujunemisloost on ilmunud raamat "Vaimustav teekond"!

Raamatuid saab soetada meie õppehoonetest. Tutvu raamatu veebiversiooniga siin!

Kõik teated