Tartu Rahvaülikool valis Aasta õppija 2016 ja Aasta sõbra 2016

Tartu Rahvaülikool valis Aasta õppijaks 2016 mitmekülgsete huvidega keeleõppuri Aimar Tusovi ja Aasta sõbraks Tartu Täiskasvanute Gümnaasiumi direktori Marika Kaasiku.

Aasta õppija Aimar Tusov on mitmekülgne ja pikaaegne rahvaülikooli keelekursustel käija. Aimari lemmikud on olnud itaalia ja prantsuse keele koolitused.
Tartu Rahvaülikooli juhatuse liikme Maire Breede sõnul väärtustab rahvaülikooli Aasta sõber Marika Kaasik kõrgelt täiskasvanuharidust ja ka vabahariduslikke koolitusi. „Tartu Täiskasvanute Gümnaasium on edukalt arendanud elukestvat õpet Lõuna-Eestis. Senise ning ka edasise hea koostöö märgina tunnustame Marika Kaasikut Aasta sõbra tiitliga.“

Aasta õppija ja Aasta sõbra tiitlid ning autasud anti üle 10.01.17 toimunud tänuüritusel.

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Fotograafia algkursusel tehtud töödest on näitus üles seatud Maaülikooli Spordihoone fuajeesse. Kursust juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa.

Pepleri 4 õppehoone klassidesse on üles pandud EV100 raames valminud kursuslaste maalid meie riigi presidentidest, juhendaks Robert Suvi.

Pepleri 4 saalis on abstraktse maalimise kursusel valminud tööd, juhendaja Maret Suurmets Kuura.

Vaksali 7 ruumides on 2017.a. Lammasmäe suvekooli joonistused ja pastellmaalid. Juhendaja Tiit Varblane.

Uus raamat Tartu Rahvaülikoolist

Rahvaülikooli põnevast kujunemisloost on ilmunud raamat "Vaimustav teekond"!

Raamatuid saab soetada meie õppehoonetest. Tutvu raamatu veebiversiooniga siin!

Kõik teated