Kontsert "Rõõmsad jõulud" 17.12.16 kell 19.00

Kutsume Tartu Jaani kirikusse kuulama kaunist jõulumuusikat, mida esitavad Lauri Breede dirigeerimisel Tartu Rahvaülikooli segakoor, Eesti Maaülikooli meeskoor Gaudeamus ja Laulukoor Tarbatu ning Tartu Saksikoor Toomas Petersoni juhtimisel.
Kaastegevad Teater Vanemuine solistid Karmen Puis ja Simo Breede.
Piletite eelmüük Tartu Rahvaülikoolist (Pepleri 4) 7 eurot.
Kontserdi päeval kohapeal 10 eurot. Kontserti toetab Eesti Kultuurkapital.

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Fotograafia algkursusel tehtud töödest on näitus üles seatud Maaülikooli Spordihoone fuajeesse. Kursust juhendas Toomas-Vahur Lihtmaa.

Pepleri 4 õppehoone klassidesse on üles pandud EV100 raames valminud kursuslaste maalid meie riigi presidentidest, juhendaks Robert Suvi.

Pepleri 4 saalis on abstraktse maalimise kursusel valminud tööd, juhendaja Maret Suurmets Kuura.

Vaksali 7 ruumides on 2017.a. Lammasmäe suvekooli joonistused ja pastellmaalid. Juhendaja Tiit Varblane.

Uus raamat Tartu Rahvaülikoolist

Rahvaülikooli põnevast kujunemisloost on ilmunud raamat "Vaimustav teekond"!

Raamatuid saab soetada meie õppehoonetest. Tutvu raamatu veebiversiooniga siin!

Kõik teated