Töö täiskasvanutele/Work for adults 2.0

Märksõnad:

Projekti eesmärk on arendada töökohapõhist õpet (work-based learning), kasutades infokommunikatsioonitehnoloogia (IKT), sotsiaalmeedia ja uudseid digiõppe lahendusi.

Projekti raames arendatakse õppe efektiivsemaks muutmiseks koostööd tööandjatega. Koos praktikante vastuvõtvate asutustega töötatakse välja töökohapõhiseks õppeks sobivad meetodid ja protseduurid.

Projekti tulemused:
- Parimate töökohapõhise õppe praktikate kirjeldus (meetodid, tööriistad, protseduurid ning hindamise ja tunnustamise viisid);
- Õppeprotsessi kirjeldus erinevates keskkondades (auditoorne, töökohal, iseseisev õpe, grupiõpe, veebipõhine õpe) erinevatest vaatenurkadest (praktika asutus, õppija, õpetaja/koolitusasutus;
- Oskuste ja kompetentside visualiseerimise uued mudelid ja protseduurid, kasutades sotsiaalmeedia ja digiõppe keskkondi;
- Põhioskuste (N: lugemisoskus, arvutusoskus, digitaalsed oskused) hõlmamine kõikidesse tegevustesse. Kasutades digiõppe lahendusi ja IKT vahendeid paranevad nii õppijate, õpetajate kui praktikaasutuste esindajate elukestva õppe oskused.

Tulemusi levitatakse loodaval projekti leheküljel ja sotsiaalmeedia kanalites.
Projekti koduleht: http://www.workforadults.eu/
Tartu Rahvaülikooli projekti blogi: https://rahvaylikoolworkforadults.wordpress.com/

Projekti partnerid:
Omnia, the Joint Authority of Education in Espoo Region (Soome) - koordinaator
Ikaslan/ Education & Mobility (Hispaania)
Finnish Folk High School in Gothenburg (Rootsi)
Bridgwater & Taunton College (UK)

Projekti kestus: september 2015 - august 2017

Rahastaja: EL programm Erasmus+

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Eesti Vabaharidusliit jagas au ja kiitust 2017 aasta tublide tegude eest

Enam kui 60 täiskasvanute koolitusasutust ühendav Eesti Vabaharidusliit (EVHL) jagas au ja kiitust 2017 aasta tublide tegude eest. Tartu Rahvaülikool pälvis lausa kolm aunimetust.

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Tartu Rahvaülikooli harrastuskunstnike maalinäitust tammedestmis on pühendatud Eesti Vabariigi 100 sünnipäevale saab vaadata Pühajärve SPA&Puhkekeskuse konverentsikeskuses 3.05-2.08.2018.
Juhendaja Aime Asi

Fotograafia kevadise algkursuse  tööde näitus on Karritehases, Aparaaditehase II korrusel. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.

Kõik teated