Töö täiskasvanutele/Work for adults 2.0

Märksõnad:

Projekti eesmärk on arendada töökohapõhist õpet (work-based learning), kasutades infokommunikatsioonitehnoloogia (IKT), sotsiaalmeedia ja uudseid digiõppe lahendusi.

Projekti raames arendatakse õppe efektiivsemaks muutmiseks koostööd tööandjatega. Koos praktikante vastuvõtvate asutustega töötatakse välja töökohapõhiseks õppeks sobivad meetodid ja protseduurid.

Projekti tulemused:
- Parimate töökohapõhise õppe praktikate kirjeldus (meetodid, tööriistad, protseduurid ning hindamise ja tunnustamise viisid);
- Õppeprotsessi kirjeldus erinevates keskkondades (auditoorne, töökohal, iseseisev õpe, grupiõpe, veebipõhine õpe) erinevatest vaatenurkadest (praktika asutus, õppija, õpetaja/koolitusasutus;
- Oskuste ja kompetentside visualiseerimise uued mudelid ja protseduurid, kasutades sotsiaalmeedia ja digiõppe keskkondi;
- Põhioskuste (N: lugemisoskus, arvutusoskus, digitaalsed oskused) hõlmamine kõikidesse tegevustesse. Kasutades digiõppe lahendusi ja IKT vahendeid paranevad nii õppijate, õpetajate kui praktikaasutuste esindajate elukestva õppe oskused.

Tulemusi levitatakse loodaval projekti leheküljel ja sotsiaalmeedia kanalites.
Projekti koduleht: http://www.workforadults.eu/
Tartu Rahvaülikooli projekti blogi: https://rahvaylikoolworkforadults.wordpress.com/

Projekti partnerid:
Omnia, the Joint Authority of Education in Espoo Region (Soome) - koordinaator
Ikaslan/ Education & Mobility (Hispaania)
Finnish Folk High School in Gothenburg (Rootsi)
Bridgwater & Taunton College (UK)

Projekti kestus: september 2015 - august 2017

Rahastaja: EL programm Erasmus+

Tartu Rahvaülikool otsib oma meeskonda koolitussekretäri

Peamised tööülesanded

Koolitusjuhtide assisteerimine koolituste läbiviimisel: osalejatega suhtlemine, dokumentide vormistamine, koolitusruumide, vahendite ja materjalide ettevalmistamine.

Oled oodatud meie meeskonda kui Sul on

Soodsad kursused 55+ ealistele

Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel pakume arvukalt väga soodsa osalustasuga kursuseid 55+ ealistele inimestele. Registreerumine tel 736 1537 või 736 1544 või www.rahvaylikool.ee.

Olete väga teretulnud!

Lähemalt

Meie kinkekaart on parim kingitus!

Meie kinkekaardiga saab kingisaaja valida rahvaülikooli suurest valikust täpselt sellise kursuse nagu talle sobib.

Kinkekaardi soetamine on lihtne:

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitun

Tartu Rahvaülikooli kursuslaste tööde näitused

Valik 2017. aasta Vormsi fotograafia suvekooli töödest on HTM fuajees. Juhendaja Toomas-Vahur Lihtmaa.

Lammasmäe suvekoolis valminud maalide näitus on Tartu Botaanikaaias (kuni 23.02). Juhendaja Robert Suvi.

Tammemaalide näitus "Kuldne Iga" on Elva Kultuurikeskuses (kuni 31.03) Juhendaja Aime Asi.

Kõik teated