Lilleseaded läbi aasta

Kursustel saadakse oskused korrektsete ja kaunite lilleseadete ja -kimpude loomiseks. Õpitakse märkama loodust enda ümber, suhtumist taimedesse. Kuna lilleseade on suuresti seotud aastaaegadega, õpitakse lihtsate looduslike vahenditega looma midagi ilusat ja toredat.

Lilleseade suvekool

Tartu Rahvaülikooli lilleseade suvekool toimub sel aastal Luua Metsanduskoolis. Suvekooli on oodatud need, kes on lilleseadega juba tegelenud, kui ka huvilised, kes tahavad alustada loomingulise hobiga.

Lilleseade algajatele

Lilleseade algkursus koosneb erinevatest teemadest. Teemade valik on vastavalt aastaajale (sügis, kevad) ja pühadele (jõulud, lihavõtted, vabariigi aastapäev jms.) Eriti suurt rõhku pannakse õige tehnika omandamisele ja praktilisele teostamisele.

Lilleseade edasijõudnutele

Lilleseadetes ja- kimputes kasutatakse Eesti Vabariik 100 temaatikat.

Loe rahvaülikooli lilleseadjate tegemistest ka meie blogist! https://www.rahvaylikool.ee/blogi/

Alati jääb ajast puudu :) – lilleseade sisaldab nii paljut, et võikski jääda õppima. Aga kõik vajalik ja tähtsam sai ilusti läbi võetud.
Heli, 30.a