Lilleseaded läbi aasta

Kursustel saadakse oskused korrektsete ja kaunite lilleseadete ja -kimpude loomiseks. Õpitakse märkama loodust enda ümber, suhtumist taimedesse. Kuna lilleseade on suuresti seotud aastaaegadega, õpitakse lihtsate looduslike vahenditega looma midagi ilusat ja toredat.

Lilleseade algajatele

Lilleseade algkursus koosneb erinevatest teemadest. Teemade valik on vastavalt aastaajale (sügis, kevad) ja pühadele (jõulud, lihavõtted, vabariigi aastapäev jms.) Eriti suurt rõhku pannakse õige tehnika omandamisele ja praktilisele teostamisele.

Lilleseade edasijõudnutele

Lilleseadetes ja- kimputes kasutatakse Eesti Vabariik 100 temaatikat.

Põhjalik floristiõpe on SIIN

Loe rahvaülikooli lilleseadjate tegemistest ka meie blogist! https://www.rahvaylikool.ee/blogi/

Jäin LILLESEADE kursusega väga rahule, palju uut infot ja tehnikaid ning nippe. Tõeline silmaringi laiendamine! Sain palju praktilisi teadmisi. Õpetajad Leili ja Tuuli on väga lahedad ja professionaalsed.
Pille, 45.a