Sefiiritort Eesti Vabariik 100

Eesti Vabariik 100 raames toimub eriti magus koolitus, kus Pohlatare köögi perenaise õpetab kuidas kaunistada eestipärast sefiiritorti. Koolitust toetab osaliselt KÜSK

Toimub Ainemaht Hind
11.02.2018
P, kell 11-15.30
Rahvusvaheline Kool. J. Liivi 2d
6 ak. tundi 42 €
Registreerima

Sefiiri ja pritstehnika töötoas saab Õnne Tikerpalu hoolsa pilgu ja käe all õppida sefiiri valmistamist ja harjutada pritstehnikat mitme erineva tüllega. Koolitusel mängitakse erinevate värvide, rahvuslike mustrite ja kaunistamiselementidega.

Õpitoas pannakse kokku eelnevalt valmis küpsetatud biskviidist tort ja kaunistatakse see õppija poolt valmistatud sefiiri ja kaunistamiselementidega. Koju minnakse oma valmistatud tordiga.

Fotodel on näide kursusel valmivast rahvustoonides pidulikust sefiiritordist

Juhendaja

Õnne Tikerpalu

Õnne on osalenud rahvusvahelisel tordikaunistamise kursusel Inglismaal. Omades 3 PME kooli diplomit, lisaks PME Master Certificate´i. 2013 a. suvel õppis Inglismaal Liverpoolis, David MacCarfrae käe all vabakäe pritstehnikat Royal Icing´ga. Omab täiskasvanute koolitaja taseme nr.5 tunnistust. 2015 a kevadest. 2013 aastal asutas Õnne oma ettevõtte, Pohlatare Köök OÜ 2012 a kevadest kuni 2016 a lõpuni on ta läbi viinud 96 õpituba. Õnne on MTÜ Tordimeistrite Liidu juhatuses ja ETNA 2015 Ettevõtlik Naine – tunnustus panuse eest maaelu ja ettevõtluse arengusse. Igapäevaselt toimetab ta oma Pohlatares, küpsetades nii kringleid kui valmistab pulmatorte. Küpsetamisega tegelenud juba alates lapsepõlvest.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Kui Teie eest tasub asutus, siis koostame arve. Soovi korral väljastame arve ka eraisikule.
  3. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  4. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele koolitusele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |