Sefiiritort Eesti Vabariik 100

Eesti Vabariik 100 raames toimub eriti magus koolitus, kus Pohlatare köögi perenaise õpetab kuidas kaunistada eestipärast sefiiritorti. Koolitust toetab osaliselt KÜSK

Toimub Ainemaht Hind
11.02.2018
P, kell 11-15.30
Rahvusvaheline Kool. J. Liivi 2d
6 ak. tundi 42 €
Registreerima

Sefiiri ja pritstehnika töötoas saab Õnne Tikerpalu hoolsa pilgu ja käe all õppida sefiiri valmistamist ja harjutada pritstehnikat mitme erineva tüllega. Koolitusel mängitakse erinevate värvide, rahvuslike mustrite ja kaunistamiselementidega.

Õpitoas pannakse kokku eelnevalt valmis küpsetatud biskviidist tort ja kaunistatakse see õppija poolt valmistatud sefiiri ja kaunistamiselementidega. Koju minnakse oma valmistatud tordiga.

Juhendaja

Õnne Tikerpalu

Õnne on osalenud rahvusvahelisel tordikaunistamise kursusel Inglismaal. Omades 3 PME kooli diplomit, lisaks PME Master Certificate´i. 2013 a. suvel õppis Inglismaal Liverpoolis, David MacCarfrae käe all vabakäe pritstehnikat Royal Icing´ga. Omab täiskasvanute koolitaja taseme nr.5 tunnistust. 2015 a kevadest. 2013 aastal asutas Õnne oma ettevõtte, Pohlatare Köök OÜ 2012 a kevadest kuni 2016 a lõpuni on ta läbi viinud 96 õpituba. Õnne on MTÜ Tordimeistrite Liidu juhatuses ja ETNA 2015 Ettevõtlik Naine – tunnustus panuse eest maaelu ja ettevõtluse arengusse. Igapäevaselt toimetab ta oma Pohlatares, küpsetades nii kringleid kui valmistab pulmatorte. Küpsetamisega tegelenud juba alates lapsepõlvest.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |