Sefiiritegu ja pritstehnika

Toimub Ainemaht Hind
4.05.2019
laupäev kell 10.00-13.00
Pepleri 4, Tartu
4 ak. tundi 36 €
Registreerima

Väga populaarne koolitus, kus on võimalik õppida pritstehnikat ja sefiiri valmistamist. Värskelt valminud sefiiritordi saate viia kodustele maiustamiseks!

Sefiiri ja pritstehnika töötoas saab õppida sefiiri valmistamist ja harjutada pritstehnikat mitme erineva tüllega. Õpitoas pannakse kokku eelnevalt valmis küpsetatud biskviidist minitort ja kaunistatakse see õppija poolt valmistatud sefiiriga. Koju minnakse oma valmistatud tordikesega.

Koolituse teemad:

  • Sefiiri valmistamine
  • Mitme erineva tüllega pritstehnika harjutamine

Juhendaja Agne Vahemets

Agne on lõpetanud Tartu KHKs kondiitri eriala ja kondiitritoodete tehnoloogia eriala.Ta on 2018 aastal lõpetamas pagari eriala. Kodukondiiter kes valmistab eritellimusel torte, kooke, komme. Tartu KHKs õpetanud Pritsküpsiste ainet.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |