Pühaste käsitööõlle pruulikoja külastamine: 1

Kuidas kulgeb tee veest, odrast ja humalast kosutava ning kvaliteetse käsitööõlleni Pühaste pruulikojas?

Toimub Ainemaht Hind
12.10.2017
Kell 18-20.15
Pühaste Pruulikoda Tähe 133c
3 ak. tundi 20 €
Registreerima

Läheme koha peale asja kaema, kus Pühaste pruulmeister viib meid ringkäigule pruulikoja tootmisvahendite vahele, alla ja otsa ning lõpuks jõuame mõnusa maitseelamuse ootel mekituppa õlusid degusteerima.

Ekskurseerima mahub huvilisi mitte enam kui 20, seega olgem kiired registreerumaks!

NB! Transpordi Pühaste pruulikotta (Tartus Tähe tn 133c) ja tagasi palume igal osalejal ise organiseerida. Vaata pruulikoja täpset asukohta siin!

Kohtumiseni!

Pühaste pruulikoja lugu

Pühaste pruulikoja sünnilugu viib tagasi aastasse 2011, mil tänane peapruulmeister Eero alustas oma esimeste õllekatsetustega. Tema suvekodus Pühaste külas Valgamaal valminud katsepruulid teenisid sõpradelt kiitvaid hinnanguid ja see julgustas mõtlema oma pruulikojast. 2014. aasta sügisel pakkusid sõbrad Põhjala pruulikojast võimalust pruulida nende juures õlut Pühaste oma kaubamärgi all. Nii valmisid esimesed laiemalt õllesõprade lauale jõudnud Pühaste õlled Nokturn, Humalakoda ja Mosaiik.

Tänu klientide heale vastuvõtule otsustasime jätkata mustlaspruulijatena ning tegime edukat koostööd veel Lehe pruulikojaga Keilas, Õllenaudiga Sauel ning Tankeriga Vaidas. Meie õlled jõudsid joojateni lisaks Eestile ka mitmes välisriigis. Pärast ligikaudu aasta kestnud ehitus- ja ettevalmistustöid avasime 10. septembril 2016. aastal Tartus oma pruulikoja. Tere tulemast meie tegemisi oma silma ja suuga vaatama ning maitsma!

Peapruulmeister Eero Mander

Pühaste pruulikoda

Pühaste Vulin

Juhendaja

Eero Mander

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |