Käsitöö

UUS! Heegeldatud mänguasjad amigurumi tehnikas

Amigurumitehnika on jaapanipärane kinnissilmustega ringselt heegeldamise tehnika, kus mustrit järgides saab iga ese omale vormi. Koolitus on mõeldud kõigile heegeldamishuvilistele ja sobib kõigile, kellel on huvi heegeldamise vastu. Koolituse käigus valmib amigurumitehnikas ese (võtmehoidja; beebimänguasi; kaisujänku).

Iiri pits

Iiri pits on heegelnõelaga heegeldatud käsitööpitsidest kõige suursugusem, kuid ka üsna keerukas ja aeganõudev. Peamine erinevus tavapärasest heegeldamisest on võte, et algul heegeldatakse üksikmotiivid valmis ja siis ühendatakse omavahel kas korrapärase või ebakorrapärase võrgu abil. Mustritest kõige levinumad on taimemotiivid.

Käsitöö: Õmblusteta kudumid

Kudumiseks on mitmeid erinevaid võimalusi - sellel koolitusel tutvustatakse õmblusteta kudumeid. Miks on õmblusteta kudumine hea - seda saab teada ja ise proovida meie koolitusel.

Käsitöö: Virve tikkimiskool

Tikkimine on looming - kõike, mida saab joonistada ja maalida, seda saab ka tikkida. Tikkimiskoolis saab edasi arendada kooliajal omandatud oskusi, mitmekesistada oma tööoskusi või õppida hoopis midagi uut. Klassikalisi tikkimistehnikaid ja rahvuslikku tikandit õpetab suurte kogemustega tikkimismeister Virve Valtmann-Valdson

UUS! Tikkimine vabatehnikas

Koolituse eesmärk on julgustada ja anda ideid vabatehnikas tikandi tegemiseks. Katsetatakse klassikalisi töövõtteid uues koosluses. Koolitus sobib nii kogenud tegijale kui ka algajale. Eelnev tikkimiskogemus pole tingimata vajalik.

Masintikkimine

Masintikkimise kursused on mõeldud nii tikkimismasina omanikele kui ka masintikkimisega alustada soovijaile.

Viimased pildialbumid

Virve tikkimiskool 2016