Käsitöö

Kirivöö

Kirivöö on hilisema eesti rahvarõiva komplekti lahutamatu osaks. Ta on lausa keskne detail kogu komplekti juures. Kirivöö mustrid on mitmekesised ja põnevad. Kursusel tutvustatakse kirivöö "mustritekste", nende paiknemist vööl ja kirivöö praktilist valmistamist.

Käsitöö: Virve tikkimiskool

Tikkimine on looming - kõike, mida saab joonistada ja maalida, seda saab ka tikkida. Tikkimiskoolis saab edasi arendada kooliajal omandatud oskusi, mitmekesistada oma tööoskusi või õppida hoopis midagi uut. Klassikalisi tikkimistehnikaid ja rahvuslikku tikandit õpetab suurte kogemustega tikkimismeister Virve Valtmann-Valdson

Kootud esemete taaskasutus

Koolitusel minnakse lõputuid võimalusi ja inspiratsiooni pakkuvasse taaskasutusmaailma lastes oma loovusel lennata. Kasutatakse kõikvõimalikke materjalijääke (silmuskoelisedmaterjalid, lõngad, pitsid, paelad, pärlid, nööbid) ja vääristatakse valminud toodet erinevate kaunistusvõtetega. Koolituse käigus valmib kaunis ja unikaalne sisekujunduselement - dekoratiivne padjakate.

Viimased pildialbumid

Virve tikkimiskool 2016