Õmblemine

Õmblusklubi

Õmblusklubi on mõeldud algajatele õmblushuvilistele, kes soovivad saada esmaseid õmblusoskusi kogenud juhendaja abiga. Iga osaleja saab õmmelda just seda, mida soovib ning juhendaja on abiks parima tulemuse saavutamisel. Võimalus on valida hommikuse ja õhtuse klubi vahel.

Lasteriiete õmblemine

Koolitus on mõeldud algajale õmblushuvilisele, kuid sobib ka juba kogemustega õmblejale. Õppetöö käigus omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste rõivaste õmblemiseks. Tutvustatakse trikotaažkangaste võimalusi laste kergete ja mugavate riiete valmistamiseks. Koolitusel õmmeldakse ka beebirõivaid.

UUS! Laste üleriiete õmblemine

Laste ülerriiete õmblemise koolitus on mõeldud jätkuna Lasteriiete õmblemise koolitusele. Õppetöö käigus omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste üleriiete õmblemiseks.

Naiste rõivaste konstrueerimine

Koolitusel konstrueeritakse lõikeid naiste rõivastele. Oodatud on esmaste õmblusoskustega inimesed, kellel on soov õppida konkreetsete mõõtude järgi lõigete konstrueerimist.

Viimased pildialbumid

Lasteriiete õmblemine

Kleitide õmblemine 2016

Lapitöö kevad 2015

Vaata ka

Jäin kursuse korraldusega väga rahule. Mul oli sellest väga palju kasu ja õppida. Juhandajaga jäin ka väga rahule. Hea oli kuulata ja koos asju läbi teha inimesega kes selle asjaga ise igapäevaselt tegeleb. Vaatan ise regulaarselt Rahva Ülikooli kodulehte ja kui miskit huvi pakub ja aega ja võimalust on siis ikka osalen. Igatahes juhendajale SUUR AITÄH!

Kadri