Laste üleriiete õmblemine

Laste üleriiete õmblemise koolitus on mõeldud jätkuna Lasteriiete õmblemise koolitusele. Õppetöö käigus omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste üleriiete õmblemiseks.

Toimub Ainemaht Hind
21.01-11.02.2019
E kell 18-21
Vaksali 7
16 ak. tundi 92 €
Registreerima

Teemad:

• pealis- ja ülerõivaste materjalidega tutvumine
  • lõigete muutmine kehaproportsioonidest lähtuvalt
  • toodete väljalõikamine ja õmblemine (3 teemat)
  • luku/nööpide/trukkidega ja voodriga dressipluus/kergem kombe
  • luku, taskute ja reguleeritava värvliga püksid
  • kevad-sügis mantel (voodriga - vastavalt soovile)

Esimesel korral kaasa võtta kõik vajalikud materjalid voodriga dressipluusi jaoks - kangas, lukk/trukid/nööbid.

Õppe kogumaht on 24 akadeemilist tundi (sh 16 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 8 tundi iseseisvat tööd). Koolitusel osaleja saab tunnis kasutada universaal- ja overlok õmblusmasinaid

Juhendaja

Kristin Sulg

Kristin on lõpetanud Tallinna Kergetööstustehnikumi, ta on töötanud AS Sangari peakonstruktorina ja praegu töötab oma perefirmas. Kristin armastab kõike õmblemisega seonduvat ning täiendab ennast erialastel koolitustel. Rahvaülikoolis on juhendaja alates 2007. aastast.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |