Naiste rõivaste konstrueerimine: 2 grupp

Koolitusel konstrueeritakse lõikeid naiste rõivastele. Oodatud on esmaste õmblusoskustega inimesed, kellel on soov õppida konkreetsete mõõtude järgi lõigete konstrueerimist.

Toimub Ainemaht Hind
16.03-11.05.2019
L kell 10 - 13.45
Vaksali 7
40 ak. tundi 240 €
Registreerima

Grupis on kuni 8 osalejat. Antud koolituse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Teemad:

  • mõõtude võtmine, põhikonstruktsioon
  • tuletused põhikonstruktsioonile (printsesslõige, reljeefõmblused)
  • moekohased tuletused
  • kraed
  • varrukad
  • seeliku põhikonstruktsioon, moekohased tuletused
  • pükste konstruktsioon
  • juurdelõikus

Esimesel korral vajaminevad vahendid on kooli poolt. Osaleja võib kaasa võtta oma töövahendid: paber (lõigete konstrueerimiseks), pliiats, käärid (paberile), joonlaud, täisnurkne kolmnurk, mõõdulint, kalkulaator, nööpnõelad

Õppe kogumaht on 50 akadeemilist tundi (sh 40 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 10 tundi iseseisvat tööd).

Juhendaja Külli Kukk

Külli Kukk on lõpetanud Tallinna Kergetööstus Tehnikumi naiste ülerõivaste konstrueerimise-modelleerimise eralal. Alates 1986. aastast töötab RAT Vanemuises rätsepana ja 1992. aastast naiste kostüümide juurdelõikaja- modelleerijana. Tartu Rahvaülikoolis on juhendaja alates 2005. aastast.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |