Õmblemine

Õmblusklubi

Õmblusklubi on mõeldud algajatele õmblushuvilistele, kes soovivad saada esmaseid õmblusoskusi kogenud juhendaja abiga. Iga osaleja saab õmmelda just seda, mida soovib ning juhendaja on abiks parima tulemuse saavutamisel. Võimalus on valida hommikuse ja õhtuse klubi vahel.

Lasteriiete õmblemine

Koolitus on mõeldud algajale õmblushuvilisele, kuid sobib ka juba kogemustega õmblejale. Õppetöö käigus omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste rõivaste õmblemiseks. Tutvustatakse trikotaažkangaste võimalusi laste kergete ja mugavate riiete valmistamiseks. Koolitusel õmmeldakse ka beebirõivaid.

Laste üleriiete õmblemine

Laste ülerriiete õmblemise koolitus on mõeldud jätkuna Lasteriiete õmblemise koolitusele. Õppetöö käigus omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste üleriiete õmblemiseks.

Naiste rõivaste konstrueerimine

Koolitusel konstrueeritakse lõikeid naiste rõivastele. Oodatud on esmaste õmblusoskustega inimesed, kellel on soov õppida konkreetsete mõõtude järgi lõigete konstrueerimist.

Dream Denim - teksade taaskasutus

Koolituse eesmärk on kasutada ära vanad teksapüksid/teksatagi kuni viimse ribani, tehes neist moodsaid ja leidlikke uusi rõivaesemeid, aksessuaare või sisustuselemente. Võimalusi on palju, lisades vaid väheseid omapoolseid lisaelemente lukkude, nööpide, trukkide, ööside, kantide või tikandite näol, saame uue seeliku, vöö, lipsu, krae, meigikoti, reisikoti, pinali, söögilaua mati, väikese lapiteki, prossi, võtmehoidja või hoopis mängukaru.

Viimased pildialbumid

Lasteriiete õmblemine

Kleitide õmblemine 2016

Lapitöö kevad 2015

Vaata ka

Kursus oli hea, õpetaja väga abivalmis ja õpetatu sai korralikult selgeks.Tempo oli vb natuke kiire, aga sai kodus ilusasti järgi tehtud ja õpetaja aitas meeleldi kui midagi jäi arusaamatuks. Osalejate arv oli ka paras, kõik said abi kes soovisid.

Tiina