Reklaamklipi loomine

Koolitusel õpitakse praktiliste tegevuse ja juhendamise käigus tegema lühikesi videoklippe (30-120 sekundit). Eesmärk on õppida, mida on võimalik teha nullilähedase eelarve ja käepäraste vahenditega. Osalemiseks on vajalik vähemalt odavama klassi nutitelefon filmimisvõimekusega või mõni muu videosalvestusseade; montaažiks võib kasutada nii telefoni kui sülearvutit.

Toimub Ainemaht Hind
16.04-14.05.2018
E kell 17.30 - 19.45
Vaksali 7
15 ak. tundi 110 €
Registreerima

Teemad:

  • Sissejuhatav seminar. Kaamera võimalustega tutvumine, filmimiseks oluliste faktorite määramine. Montaaži lühitutvustus. Algideest kontseptsiooni arendamine.
  • Praktika. Stsenaariumi kirjutamine ja võttepaikade valimine. Vaatame, kuidas lisada isikupära ja rõhutada olulist.
  • Praktika. Kaamera ees esinemine ja pealelugemine. Tuntud vigade ja klišeede vältimine. Algab filmimine.
  • Praktika. Filmimise lõpetamine. Failide importimine montaaži ja monteerimise alustamine.
  • Praktika. Monteerimise lõpetamine. Ühine läbivaatamine ja soovituste andmine.

Õppe kogumaht on 20 akadeemilist tundi (sh 15 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 5 tundi iseseisvat tööd). Juhendaja tegemisi vaata siit < (https://www.youtube.com/playlist?list=PLyYw--8vz6EcjcONYBlux2TRvg2eH27AW)>

Juhendaja

Aksel Lõbu

Aksel Lõbu on lõpetanud Tartu kunstikooli trükimeedia kujundaja-küljendaja eriala. Viimased 10 aastat on ta viljelenud professionaalset, kodaniku- ja koolimeediat ja töötanud ajakirjaniku või küljendajana erinevates toimetustes. Alates 2012. aastast on ta Noorte Meediaklubis nii audiovisuaalse meedia kui ka trükimeedia koolitaja noortele.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |