Videograafia

Reklaamklipi filmimine ja montaaž

Koolitusel õpitakse praktiliste tegevuse ja juhendamise käigus tegema lühikesi videoklippe (30-120 sekundit). Eesmärk on õppida, mida on võimalik teha nullilähedase eelarve ja käepäraste vahenditega. Osalemiseks on vajalik vähemalt odavama klassi nutitelefon filmimisvõimekusega või mõni muu videosalvestusseade; montaažiks kasutame nii telefoni kui sülearvutit.

UUS! Telefoniga video tegemine

Koolitusel õpitakse seminari vormis filmimise baastõdesid, telefoniga filmimise ja monteerimise võimalusi. Jutuks tulevad ka lisaseadmed ning rakendused. Arutelusse kaasatakse hetketrendide näiteid televisioonist, interneti videoturundusest ja Youtube'i sisuloomest.

UUS! Videoklipi nipid

Koolituse eesmärk on toetada videoloome vajadusega inimesi või gruppe, kes vajavad nõu projekti käimalükkamise või kvaliteedi parandamisega.