Fotograafia

Fotograafia algkoolitus

Koolitus räägib meile loo sellest, mida saab fotograafias õpetada ja mida saab arendada ning missugune on lummav foto. Koolitusele on oodatud fotohuvilised, kes soovivad saada põhjalikke baasteadmisi fotograafiast.

Telefoniga pildistamise koolitus noortele (10-15 a)

Kui oled tüdinud sellest, et foto tuleb udune, vale koht on terav, foto on liiga tume või hele, modell on päris elus palju ilusam või soovid lihtsalt, et Sinu fotod näeks professionaalsemad välja, siis see koolitus on Sinu jaoks.

UUS! Fotokompositsiooni ABC

Iga meie foto räägib pildikeeles loo, mis tekitab vaatajas mõtteid või tundeid. Osates hästi pildikeele grammatikat ja kompositsiooni, võime oma fotodega kõnetada tuhandeid vaatajaid. Koolitus räägib meile loo sellest, milline on kompositsiooni tähtsus fotograafias ja kuidas arendada endas kompositsiooni taju. Koolitusele on oodatud fotohuvilised, kes soovivad teada, kuidas jõuda läbi kompositsioonikõnekate piltideni.

UUS! Telefoniga pildistamise koolitus

Koolitus on Sinu jaoks kui teed fotograafias esimesi samme ning soovid paremini kasutada mobiiltelefoni võimalusi hea foto saamiseks ja fototöötluseks.

UUS! Stuudiofoto ABC – figuur ja valgus

Stuudiofotograafiasse sissejuhatav koolitus sobib fotograafile, kes soovib lisaks heale teoreetilisele ettevalmistusele õpitu ka praktikas läbi proovida. Koolituse käigus tutvutakse stuudiotehnika ja valgusskeemidega. Õpitakse tundma figuuripildistamise eripärasid. Osalemise eelduseks on algteadmised kaamera seadistamisest manuaalrežiimis.

UUS! Fototöötlus Adobe Lightroom Classic ja Photoshop programmidega

Adobe Photoshop Lightroom Classic on programm, mis koosneb fotode haldamise, kadudeta fototöötluse ning esitluse moodulitest. Erinevalt Adobe Photoshopist võimaldab Lightroom digipiltide töötlemist nii, et piltide algne kvaliteet säilib. Koolitus on mõeldud kõigile, kes tegelevad digifotode haldamise, organiseerimise, arhiveerimise ja töötlemisega. Lightroom on tihedalt integreeritud Adobe Photoshopiga, mille võimalused fotosid töödelda on veelgi laiemad.

Viimased pildialbumid

Fotograafia suvekool Vormsil 2017

Loodusfotograafia kursus kevad 2012

Juhendaja Jaanus Järva fotod

Suvekool Muhu saarel suvi 2011

Vaata ka