Fotograafia

Fotokaamera ABC

Koolitus on Sinu jaoks kui tunned vajadust oma kaamerat paremini tundma õppida. Saad selgeks, millist võtteprogrammi kasutada ja milliste nuppude abil kaamera seadeid määrata. Koolitus sobib ettevalmistuseks fotograafia algkoolitusel osalemiseks. Osalemise eelduseks on fotoaparaadi ja selle kasutusjuhendi olemasolu.

Fotograafia algkoolitus

Koolitus räägib meile loo sellest, mida saab fotograafias õpetada ja mida saab arendada ning missugune on lummav foto. Koolitusele on oodatud fotohuvilised, kes soovivad saada põhjalikke baasteadmisi fotograafiast.

Telefoniga pildistamise koolitus noortele (10-15 a)

Kui oled tüdinud sellest, et foto tuleb udune, vale koht on terav, foto on liiga tume või hele, modell on päris elus palju ilusam või soovid lihtsalt, et Sinu fotod näeks professionaalsemad välja, siis see koolitus on Sinu jaoks.

UUS! Fotokompositsiooni ABC

Iga meie foto räägib pildikeeles loo, mis tekitab vaatajas mõtteid või tundeid. Osates hästi pildikeele grammatikat ja kompositsiooni, võime oma fotodega kõnetada tuhandeid vaatajaid. Koolitus räägib meile loo sellest, milline on kompositsiooni tähtsus fotograafias ja kuidas arendada endas kompositsiooni taju. Koolitusele on oodatud fotohuvilised, kes soovivad teada, kuidas jõuda läbi kompositsioonikõnekate piltideni.

UUS! Telefoniga pildistamise koolitus

Koolitus on Sinu jaoks kui teed fotograafias esimesi samme ning soovid paremini kasutada mobiiltelefoni võimalusi hea foto saamiseks ja fototöötluseks.

Viimased pildialbumid

Fotograafia suvekool Vormsil 2017

Loodusfotograafia kursus kevad 2012

Juhendaja Jaanus Järva fotod

Suvekool Muhu saarel suvi 2011

Vaata ka