Fotograafia suvekool

Tartu Rahvaülikooli fotograafia suvekool toimub sel aastal Luua Metsanduskoolis. Suvekooli on oodatud need, kellel on fotograafia radadel praeguseks pikk tee käidud, kui ka huvilised, kes teevad oma esimesi samme sel teel. Tõsi, oma kaamera kasutusjuhendiga tuleks enne suvelaagrit tutvuda. Lisaks pildistamisele vaadatakse ja analüüsitakse pildistatut.

Suvekooli ajakava:

Reede, 6.juuli

• Kogunemine ja majutumine kell 9 - 10
  • Suvekooli avamine kell 10.15
  • Õppetöö, tutvumine oma grupiga, sissejuhatus kell 11- 13
  • Õppetöö kell 14 - 18
  • Tutvumisõhtu kõigi gruppidega, vestlusring

Laupäev, 7.juuli

• Hommikusöök kell 9 - 10
  • Õppetöö kell 10 - 13
  • Õppetöö kell 14 – 18
  • Kohtumisõhtu toreda inimesega

Pühapäev, 8.juuli

• Hommikusöök kell 9 - 10
  • Õppetöö kell 10 - 13
  • Õppetöö kell 14 – 17
  • Suvekoolis valminud fotode esitlus, maalide, joonistuste ja lilleseadete näitus kell 17.30 – 18.45
  • Suvekooli lõpetamine

• Suvekooli hind on 219 eurot.

• Suvekooli tasu sisaldab majutust, toidukordi ja õppetöö juhendamist.
  • Registreerimistasu ehk koha broneerimise tasu on 55 eurot, mis on hinna sisse arvestatud ja ei kuulu loobumise korral tagastamisele.
  • Õppekoha grupis kindlustab registreerimistasu laekumine 7 päeva jooksul kinnituskirja saamisest.

• Kõigi registreerunutega võtame ühendust ööbimiskoha kokkuleppimiseks ja kinnitamiseks. Ööbimine on Luua õpilaskodus ühe-, kahe- ja kolmekohalistes tubades.

• Registreerumisel palume meid teavitada kui vajate toitlustamisel erimenüüd (nt taimetoit, gluteenivaba toit, laktoosivaba toit).

• Kursusetasu lõplik tasumise tähtaeg on 25.06.18

Fotomeenutusi eelmistest fotograafia suvekoolidest:

Viimased pildialbumid

Fotograafia suvekool Luual 2018