Metallehistöö: Kiviga sõrmus

Kiviga sõrmuse koolitus on mõeldud juba veidi oskajale ja sobib mustriga sõrmuse koolituse läbinule. Koolitusel valmib kiviga sõrmus.

Toimub Ainemaht Hind
6.04.2019
L kell 11- 16.30
Vaksali 7
6 ak. tundi 58 €
Registreerima

Teemad

  • Sõrmuse suuruse mõõtmine ja läbimõõdu järgi ümbermõõdu arvutamine
  • Kastiku tegemine cabochon lihviga kivile
  • Jootmine
  • Puurimine
  • Lihvimine
  • Poleerimine

Kursusel tehakse vasest sõrmus. Osaleja võtab kaasa sõrmuse jaoks sobiva kivi, mis on alt lapik ja sobivate mõõtudega ning cabochon lihviga. Sobivaid kive saab osta ka juhendajalt sularaha eest. Poolvääriskivide hinnad on vahemikus 4 - 12 eurot. Kui osaleja soovib valmistada sõrmust hõbedast, siis tuleb hõbeda eest sularahas (vastavalt sõrmuse kaalule) juhendajale eraldi tasuda. Orienteeruv hind võib olla 5 - 13 eurot.

Juhendaja

Krista Lehari

Krista Lehari on alates 2006. a Vanalinna Hariduskollegiumi metalliringi juhendaja / Eesti Metallikunstnike Liidu esimees / Eesti Kunstiakadeemia õpetajakoolituse MA 2004 vabakutseline metallikunstnik 2002-2004 aksessuaaride disainer AS Baltikas 1995-1998 Eesti Metallikunstnike Liidu esimees 1994 vabakutseline metallikunstnik / Tallinna Kunstiülikool, metallikunstnik 1993 täiendõpe Soomes, Lahti kullasepakoolis. Krista tööd on Eesti Tarbekunsti- ja Disaini Muuseumi kogudes ja näitustel on osalenud alates 1992.a nii Eestis kui ka paljudes välisriikides. Ta on Eesti Kunstnike Liidu liige aastast 1994 ja O/Ü Autoriehe (A-Galerii) osanik ja firma Lummus disainer. Tartu Rahvaülikoolis koolitaja 2017 aastast.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |