Nahakunst ja -disain: Nahast kott

Väikesed käsitsi tehtud käekotid mõjuvad ainulaadselt ja kadestamisväärselt. Kasutades nahatööstuse ülejääke ja taaskasutuspoodides seismajäänud nahktooteid loome koolituse käigus erinevaid naha kaunistustehnikaid kasutades unikaalse koti.

Toimub Ainemaht Hind
14.11-5.12.2018
K 14.11 kell 18 - 19.30 ja 21., 28.11 ning 5.12 kell 18 - 21
Vaksali 7
14 ak. tundi 94 €
Registreerima

Grupis on kuni 7 osalejat.

Teemad:

  • naha taaskasutamise võimalused
  • vajalike tööriistade tutvustus
  • naha kaunistustehnikate ülevaade
  • käsitsi valmistatava koti tehnoloogia

Vajalikud töövahendid ja materjalid on kooli poolt. Osalejad võivad kaasa võtta enda nahktooteid, mida nad sooviksid taaskasutada.

Õppe kogumaht on 18 akadeemilist tundi (sh 14 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 4 tundi iseseisvat tööd).

Juhendaja

Maila Käos

Maila Käos on lõpetanud Tallinna Kergetööstustehnikumi nahkesemete kujundamise ja valmistamise erialal, Tartu Kõrgema Kunstikooli nahakunsti erialal, Tartu Ülikooli filosoofiateaduskonna kunstiõpetuse õpetajakoolituse ja kunstiõpetuse magistrantuuri. Alates 2005.aastast on ta nahadisaini osakonna lektor ja 2006. aastast Eesti nahakunstnike Liidu liige. Maila osaleb aktiivselt näitustel nii Eestis kui ka välismaal, Tartu Rahvaülikoolis juhendajana naha- ja paberikursustel alates 2004.aastast

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |