Aime Asi kunstistuudio: akrüülmaalimine erinevatele tasemetele

Akrüülmaal on oma loomuselt igati tänapäevane ja moodne kunstiliik. Värv on vees lahustuv, kiiresti maalitav ja kuivab ruttu. Maalimiseks on võimalik kasutada pintslit, spaatlit või kasvõi aegunud pangakaarti :).

Toimub Ainemaht Hind
22.09-1.12.2018
laupäev (üle nädala) kell 10-13.45
Vaksali 7
30 ak. tundi 120 €
Registreerima

Akrüülmaalipinnaks sobib peaaegu igasugune pind, peaasi, et see oleks rasvavaba. Lõuend, papp, paber, puit, puitkiudplaat...

Kursus toimub klubilises vormis, on koos nii algajad kui ka juba kogemusega harrastusmaalijad. Pühendumine ja keskendumine maalimisele maandab pingeid, tõstab eneseusku oma võimetesse, lisab positiivsust igapäevaellu. Maailm muutub värvikamaks ja rikkamaks.

Baaskoolituse teemad

Kõikidel täiskasvanutel on kooliajast alles mingi eelnev kogemus joonistamisest ja maalimisest, seega algajateks ei saagi kedagi nimetada. Juhendaja abil taastakse ja lihvitakse olemasolevaid teadmisi ja oskusi. Grupis maalides ühtlustuvad oskused lisaks õpetustele ka teistelt õppides.

• Praktiliste tööde kõrval läbitakse lühidalt teooria erinevatest tehnikatest, värviõpetusest, perspektiivist, valgusest, varjust, kompositsioonist.

Koolitusel kogetu põhjal ebakindlus kaob, mis tagab soovi iseseisvalt maalida, käia näituste, jälgida loodust ja seal toimuvat.

Jätkukoolitus

• Süvendatakse baaskoolitusel omandatud teadmisi erinevatest tehnikatest, värviõpetusest, perspektiivist ja kompositsioonist, valguse ja varju tähtsusest.
  • Ülesanded muutuvad keerukamaks. Maalide teemade valik on koostöös osaleja-juhendaja.
  • Akrüülvärvidele lisaks kasutatakse omaduste mitmekesistamiseks erinevaid selleks toodetud lisandeid.

Õppetöö kogumaht on grupiti erinev, lisandub iseseisev töö (järgmiseks tunniks idee kavandamine)

Algajatel on esimesel tunnil võimalus kasutada kooli materjale (värvid, pintslid, pliiatsid jms.). Alates teisest tunnist palutakse kaasa võtta oma töövahendid. Õigete töövahendite soetamist võib juhendaja soovi korral juhendada ja suunata. Maalitakse lõuendile või spetsiaalsele krunditud papile. Vajaminevat krunditud pappi saavad kursuslased osta kohapeal (maksumus ligikaudu 2 EUR). Maalikursuse grupis on 10-15 huvilist. Väiksema osalejate arvu korral otsustab kool kursuse toimumise.

Juhendaja

Aime Asi

Aime on lõpetanud Tartu Kujutava Kunsti Kooli ja Tarbekunstiinstituudi. Ta on töötanud õpetajana Tartu Kunstikoolis ja Kaubamaja AS peakunstnikuna. Alates 2006.a. töötab Tartu Tarbijate Kooperatiivi kujunduskunstnikuna. Rahvaülikoolis õpetajana alates 1988.a.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |