Abstraktne maalimine: 1 grupp

Abstraktse maali koolitus keskendub inimese sisemistel tunnetel. Kuna abstraktne kunst on äärmiselt lai ja mitmepalgeline, siis ei saa selles vallas kunagi midagi valesti minna. Võimalik on maalida ekspressiivses laadis või hoopis geomeetrilisi vorme. Raputada värvi lõuendile või visata sinna hoopis teri. Abstraktne maal ei tunne piire.

Toimub Ainemaht Hind
23-30.04.2017
pühapäev kell 11.00-13.15
Vaksali 7
6 ak. tundi 42 €
Registreerima

Koolitus sobib kõigile, nii kogenule kunstnikule, kui ka algajale, kes õpib tunnetama värve ja tehnikaid samas süübides endasse. Abstraktse maali loomine on kui teraapia, kus käsi saab liikuda vabalt ning kanda meie emotsioonid, tunded lõuendile. Instinktiivselt hakkab käsi tegema teatuid mustreid, meie meeled soovivad võtta teatuid värvitoone ning luua midagi vaimustavat.

Teemad

  • ülevaade abstraktsest kunstist, tehnikatest (faktuurid sh) jpm
  • praktiline töö

    Õppe kogumaht on 6 akadeemilist tundi Tunnid toimuvad kahel korral (a 3 ak.tundi).

Kohapeal on kasutamiseks abstraktse maali loomiseks vajaminevad materjalid- papp, akrüülvärvid, pintslid.

Juhendaja

Maret Kuura

Maret Suurmets Kuura viljeleb peamiselt ekspressiivset abstraktsionismi. Talle on olulised värvid ja vabalt liikuv joon. Maret on lõpetanud Tartu Ülikooli Filosoofiateaduskonna maalikunsti eriala ja omandanud kunstiõpetuse magistrikraadi. Kunstnik on Tartu Kunstnike Liidu ja Eesti Maalikunstnike Liidu liige. Osalenud näitustel alates 2000. aastast. Korraldanud mitmeid personaalnäitusi.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |