Maalimine ja joonistamine

UUS! Maalimise minigrupp

Koolitusel saab julgust ja innustust akrüülvärvidega maalimiseks. Grupp on väike (4 osalejat) ning maalimine intensiivne!

Lea Malini akvarellmaalistuudio

Akvarell on õhu, vee ja värvi omavaheline intuitiivne tants. Lea Malin õpetab kuidas seda paberile püüda. Kes endale akvarelli ilu ja sügavuse avastab, kes enese ja akvarelli kallal vaeva näha viitsib, see avastab ühel päeval, et see tehnika on lummav.

UUS! Vabajoonistus: söe- ja pastelli MIX

Mis juhtub kui kaks tehnikat ühel paberil kokku saavad?

Akrüülmaalimise ABC

Akrüülmaalimise kiirkursus, kus osaleja saab aimu, kas maalimine on just see harrastus, mida ta on otsinud. Kui JAH, siis hiljem on võimalik valida pikem ja põhjalikum kursus.

Maret Suurmets Kuura kunstistuudio

Koolitusel saab julgust ja innustust akrüül- või õlivärvidega maalimiseks.

Aime Asi kunstistuudio

Akrüülmaal on oma loomuselt igati tänapäevane ja moodne kunstiliik. Värv on vees lahustuv, kiiresti maalitav ja kuivab ruttu. Maalimiseks on võimalik kasutada pintslit, spaatlit või kasvõi aegunud pangakaarti :).

Joonistamisstuudio

Joonistamine arendab ruumi ja vormitunnetust, visuaalset mõtlemist ja eneseväljendusoskust. Joonistamine on baasoskuseks teistele loomingulistele tegevustele. Tundides joonistatakse peamiselt natüürmorte kasutades traditsioonilisi joonistamistehnikaid. Õpitakse joone, valguse ja varju abil edasi andma ümbritsevat, tegeletakse proportsioonidega ning perspektiiviõpetusega.

Robert Suvi kunstistuudio

Koolitusel maalitakse akrüül- ja õlivärvidega. Õlivärvidega maalimine on kõige traditsioonilisem kunstitehnika. Akrüülvärvid on kaasaegsed kunstlikult loodud värvid, kuivavad kiiresti ning seetõttu on mugav nendega maalida. Mõlemat tehnikat proovides leiate oma lemmiku!

Stencil portree

Kursuse käigus valmistab iga osaleja foto põhjal stiilse stencil tehnikas portreepildi Von Bombi (Indrek Haasi) juhendamisel. Kursus sobib ka algajatele.

UUS! Ruumiline akvarellitehnika

Akvarelliga maalitud taiesed on tavaliselt õhulised ja sulavate värvidega, siis see tehnika lisab veel ühe dimensiooni – pinna ruumilise faktuuri. Tulemused on tihti ootamatud ja algselt kavandatud pilt omandab hoopis teistsuguse koloriidi või lisanduvad faktuurikujundid, mida pintsliga paberile maalida pole lihtsalt võimalik.

Viimased pildialbumid

Maalikooli suvekool Luual 2018

Abstraktne maalimine

Vaata ka

Võtsin end kätte ja tegin otsustava sammu. Tulin Robert Suvi juurde maalima. Olin ammu tahtnud, kuid ei julgenud, sest pelgasin teiste väga kõrget taset. Aga tegelikult oli põdemine täiesti asjatu. Tunnid on lahedad ja kõik maalivad täpselt nii nagu ise oskavad. Lülitan end argipäevast välja ja muudkui pintseldan!
Heli-Liis, 44