Telli koolitus oma grupile: ilu

Seebi valmistamine seebikiviga

Valmib külmprotsess-meetodil seep. Seebitegemise juures kasutatakse seebikivi e. naatriumhüdroksiidi ja taimseid rasvu/õlisid ning lisada võib ka näiteks meresoola, savi, mooniseemneid, lilleõisi jms. Juhendaja Inga Silm, 3 ak. tundi.

Loodusliku šampooni valmistamine

Koolitusel valmib naturaalne vedel šampoon. Katsetatakse paari erinevat varianti ning iga osaleja saab endale koju pudelikese šampooniga. Juhendaja Inga Silm, 3 ak. tundi

Loodusliku huulepalsami ja deodorandi valmistamine

Koolitusel valmib naturaalsest ning nahasõbralikust toorainest pulkdeodorant ja huulepalsam. Juhendaja Inga Silm, 3 ak. tundi.

Loodusliku kreemi valmistamine

Koolitusel valmib naturaalsest ning nahasõbralikust toorainest kehakoorija ja kehavõie. Juhendaja Inga Silm, 3 ak. tundi.

Meigikoolituse ABC: jumestus iseendale

Koolitusel õpitakse, kuidas teha endale naturaalset päevast jumestust (näopõhi, modelleerimine, põsepuna, kulmud, silmameiki ja huuled). Juhendaja Marju Maasing, 4 ak. tundi.

Grupi suurus 8 - 12 osalejat, hind alates 160 eurost (sõltub osalejate arvust ja materjalidest). Enamik koolitustest toimub rahvaülikooli ruumides. Teema vastu huvi tundes palun uurige ka võimalust teha Teie ruumides ning leiame lahenduse. Koolituse korraldamisel väljaspool Tartut lisandub koolituse hinnale juhendaja sõidu- ja ajakulu.

Küsi pakkumist kristiina@rahvaylikool.ee, 7361537