Juuksed ja soengud

Koolitustel saab õppida patse punuma, soengut sättima ning omandatakse esmased oskused juuste lõikamiseks kodus.

Kiired ja lihtsad punutised

Koolitus kiired ja lihtsad punutised on mõeldud kõigile punutiste huvilistele. Koolitusel õpitakse erinevaid kergemaid punutisi ja kuidas neid erinevates soengutes kasutada. Lisaks tavalistele punutistele õpitakse ka paeltega punumist.

UUS! Meeste juukselõikus II semester

Koolitusele ootame huvilisi, kes on läbinud meie juures juba koolituse Meeste juukselõikus ja habemehooldus. Koolitusel näitab ja õpetab juhendaja, kuidas teha klassikalist juukselõikust

Meeste juukselõikus ja habemehooldus

Koolitusel jagab juhendaja nippe ja soovitusi kuidas teostada kodustes tingimustest klassikalist meeste juukselõikust ning habeme piiramist. Koolitus on sinu jaoks kui soovid teha lihtsat juukselõikust iseendal, pereliikmel või sõbral.

Henna juustele

Osaleja saab ülevaate sellest, mis asi on henna, mis on taimsed juuksevärvid ja mis vahe neil on. Kuidas neid kasutada kas kodustes või ka salongi tingimustes. Natuke räägime ka juuksevärvide "rohepesust". Koolitus juuksevärvide rohepesusobib neile, kes tahavad juukseid taimsete värvidega värvida, kuid kõhklevad ning sooviksid paremat ülevaadet.