Meeste juukselõikus ja habemehooldus

Koolitusel jagab juhendaja nippe ja soovitusi kuidas teostada kodustes tingimustest klassikalist meeste juukselõikust ning habeme piiramist. Koolitus on sinu jaoks kui soovid teha lihtsat juukselõikust iseendal, pereliikmel või sõbral.

Toimub Ainemaht Hind
R kell 17.30-20.30
Vaksali 7
4 ak. tundi 36 €
Registreerima

Juhendaja näitab erinevaid lõikustehnikaid ning tutvustab põhitõdesid, mida meeste juukselõikustes meeles peab pidama. Räägitakse lähemalt ka meestele mõeldud ilutoodetest ning nende vajalikkusest. Juhendaja näitab erinevad juukselõikusvõtteid ja habemepiiramist modellil. Koolitusel on olemas üks nukupea, millel kuruslased saavad erinevaid tehnikaid proovida.

Teemad

• klassikaline meeste juukselõikus
  • meeste juukselõikustehnikad
  • habeme piiramine
  • meeste ilutooted

Õppe kogumaht 4 akadeemilist tundi (teoreetiline ja praktiline töö)

Juhendaja

Claude Alt

Claude on lõpetanud Tartu Kutsehariduskeskuse juuksurieriala ning läbinud habemeajamiskoolitusi ja kogunud praktilisi teadmiseid Tartus ja Tallinnas. 2016 aastal töötas Lumberjack barbershopis juuksurina ja hetkel töötab ta Soulmark Barbershopis juuksuri/habemeajajana.

Tagasiside:

• Kõige parem oli praktiline osa, et ise sai juukseid lõigata ja samal ajal parandati käte hoidu jne. Kokkutulnud inimesed olid väga lahedad.
  • Ma jäin koolitusega väga rahule. Ta oli rahulik ja ei kiirustanud liialt, andis võimaluse kõike ise proovida, millest julgemad ka kinni haarasid. Grupp oli paraja suurusega, kõik said küsida ja koolitaja andis asjakohaseid vastuseid ja nippe.
  • Mulle väga meeldis, et kohal olid nii päris kliendid kui ka mannekeen ja tegu oli küllalt praktilise koolitusega. Meeldis ka, et ta rääkis hooldusvahenditest, see oli väga kasulik!
  • Tänu sellele koolitusele olen julgenud päris palju oma abikaasa ja poja peal harjutada ja nemad on nüüdseks minuga rahul.

Fotodel näitab juhendaja Claude Alt ette töövõtteid.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |