Tervisevõimlemine seenioridele: 4.

21.02. seisuga 4 vaba kohta

Toimub Ainemaht Hind
23.02-30.03.2017
N kell 11.30-12.30
Pepleri 4
8 ak. tundi 38 €
Registreerima

Sõltuvalt tervislikust seisundist ning treenitusest sooritatakse tunnis treener - füsioterapeut Ave Kängsepa juhendamisel lihtsaid ning jõukohaseid harjutusi vastavalt oma võimetele. Grupitunnis tegeletakse eale sobivate lihtsamate kehaliste harjutustega, kombineerides neid jõukohaste jooga ja pilatese elementidega. Muuhulgas pööratakse tähelepanu hingamisele, tasakaalu hoidmisele ja liigestele. Kogenud füsioterapeudi ja treenerina oskab juhendaja anda nõu, kuidas oma tervist hoida ja parandada.

Vajalik mugav, hästi liikumist võimaldav riietus (soovi korral saab riideid vahetada kohapeal enne ja pärast tundi), jalanõusid tunnis ei kasutata. Soovitame kaasa võtta midagi sooja (väikse tekikese, pleedi või dressipluusi) juhuks, kui lõpulõdvestuse ajal jahe peaks hakkama.

Juhendaja

Ave Kängsepp

Ave on olnud Arena spordiklubis pikaaegne särtsakas Latino treener, armastab tantsulist aeroobikat. Praegusel ajal on tema huvi järjest rohkem kaldunud jooga ja pilatese ehk "keha ja meele" treeningute poole. Ave töötab TÜ Kliinikumi Sisekliinikus füsioterapeudina.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |