Massaaži ABC: Üldmassaaž (peamiselt selja)

Massaaži elementaarseid oskusi võiks vallata kõik inimesed, hoolimata lihtsusest on massaažil sügav ja mitmekülgne kasulik toime. Õppepäevadel omandatakse elementaarsed traditsioonilise idamaade ravimassaaži Tuina võtted. Eelteadmised massaažist ei ole vajalikud.

Toimub Ainemaht Hind
3.02.2019
P kell 10.00-16.30
Pepleri 4, Tartu
7 ak. tundi 46 €
Registreerima

Massaaž on ideaalne vahend pingete leevendamiseks ja enesetunde parandamiseks. Kui selle ravimeetodiga põhjalikumalt tegeleda, avastad enda jaoks sügavama tasandi, kus erinevad energiad toimivad ja üksteist vastastikku mõjutavad. Kuigi põhjalikemate oskuste omandamiseks tuleb õppida kaua ja järjepidevalt, on see teekond inspireeriv ja toob kergendust kohe algusest peale.

Õppepäevadel omandad elementaarsed massaaživõtted, mille tulemusel muutub massaaži tegemine nauditavaks nii Sulle kui Sinu lähedastele ja sõpradele. Õpitavad massaaživõtted põhinevad hiina massaažil Tuina. See on hiina meditsiini pärl ning teda loetakse üheks vanimaks massaaži liigiks. Massaaži eesmärgiks on taastada qi energia vaba voolamine ning läbi selle saavutada harmooniat ja tasakaalu. See aktiveerib üldtoonust ning maandab stressi.

Teemad:

  • massaažiteooria aluseid;
  • mida ja milleks teha;
  • tehnikad ja võtted.

Hiina massaaži tehakse läbi lina või mugavas riietuses. Harjutatakse paarides. Soovitame kaasa võtta vahetusjalanõud . Lõunapaus on pool tundi, umbes kell 13.30-14. Süüa on võimalik meie köögis, kus saab kasutada ka mikrolaineahju.

Kui sinus on sõnulseletamatut headuse jagamise vajadust ja oled sisimas jäärapäiselt heasoovlik, siis on see kursus just Sulle!

Tagasisidet eelmiselt kursuselt:

Olen varem raamatutest massaaži võtetest lugenud ja lähedasi nö mudinud, aga koolituspäeval sai praktiliselt läbi proovida erinevaid võtteid professionaali juhendamisel, see andis enesekindlust juurde. Mulle meeldis, et proovisime läbi väga konkreetse võtete järjekorra. Inga

Arvasin, et nii lihtne see massaaži õppimine pole, aga mu üllatuseks on ühe päevaga omandada võtted lõõgastava massaaži tegemiseks. Õpetaja rääkis väga huvitavalt massööride erinevatest stiilidest, suhtumisest jne, sain aru, miks vahel on peale massaaži nii hea tunne, miks vahel mitte. Alla

Massaaži tegemine muutub nüüd efektiivsemaks, väga kasulikud nipid ja võtted. Enno

Juhendaja

Jüri Mälk

Massaaži juurde leidis ta tee 2002 aastal "Tuina - Hiina massaažikoolituse OÜ" kursustel, kus on lõpetanud ka kursused edasijõudnutele. Töötab alates 2008.a massööri ja koolitajana oma erapraksises OÜ Massaažikoolitus. Tartu Rahvaülikoolis koolitab aastast 2012.

On olnud massöör erinevate jalgpalli-, võrkpalli- ja korvpalliklubide juures ("Tartu Ülikool/Rock", "FC Flora, Jalgpalliliidu rahvusmeeskonna massöör jne). Eelistab elada linna kärast eemal ja koguda end perega isekeskis toimetades. Naudib elu ja aastaaegu Eestis, sest paremat paika pole kusagil näinud! Peab tähtsaks liikumist. Istumine ei ole inimkehale looduse poolt loodud. Liikudes me vananeme aeglasemalt ja püsime kauem produktiivsed. Tean, et ma ei ole täiuslik. Kuid ma püüan endast alati anda parima!

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |