Massaaži ABC: Gua sha massaaž KOHAD TÄIDETUD

REGISTREERUMINE OOTENIMEKIRJA. Gua Sha teraapia on raviviis, mis on pärit Vietnamist. Hiina meditsiini järgi on sagedaseks valude põhjuseks qi(eluenergia) või vere seiskumine ehk staas. Gua sha on üks efektiivsetest tehnikatest, mida kasutatakse qi ja vere uuesti liikuma panemiseks.

Toimub Ainemaht Hind
14.04.2019
P kell 10.00-16.30
Pepleri 4, Tartu
7 ak. tundi 46 €
Registreerima

Gua tähendab "akuutset haigust" ja sha "kraapimist". Niisiis on tegemist on haiguse ära kraapimisega. Kui probleem on väga tugev, siis võivad tekkivad verevalumid olla üsna tumedad. Verevalumid kaovad 2-4 päeva jooksul.

Enne Gua sha kraapimisega alustamist määritakse vastav keha piirkond spetsiaalse ravimtaimedest õliga kokku, kasutatakse ka harilikku massaažiõli. Gua shad võib teha kõikides keha piirkondades. Hiinas, kus see teraapia on väga populaarne, on täiesti tavaline ka näo või kaela piirkonna Gua sha , kuid lääne kultuurides piirdutakse esteetilistel põhjustel kehapiirkondadega, mida saab riietega varjata. Gua shad kasutatakse akuutsete ja krooniliste valude, külmetushaiguste, bronhiidi, astma jne. korral.

Juhendaja Jüri Mälk

Massaaži juurde leidis ta tee 2002 aastal "Tuina - Hiina massaažikoolituse OÜ" kursustel, kus on lõpetanud ka kursused edasijõudnutele. Töötab alates 2008.a massööri ja koolitajana oma erapraksises OÜ Massaažikoolitus. Tartu Rahvaülikoolis koolitab aastast 2012.

On olnud massöör erinevate jalgpalli-, võrkpalli- ja korvpalliklubide juures ("Tartu Ülikool/Rock", "FC Flora, Jalgpalliliidu rahvusmeeskonna massöör jne). Eelistab elada linna kärast eemal ja koguda end perega isekeskis toimetades. Naudib elu ja aastaaegu Eestis, sest paremat paika pole kusagil näinud! Peab tähtsaks liikumist. Istumine ei ole inimkehale looduse poolt loodud. Liikudes me vananeme aeglasemalt ja püsime kauem produktiivsed. Tean, et ma ei ole täiuslik. Kuid ma püüan endast alati anda parima!

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |