Massaaži ABC: Hiina punktmassaaž KOHAD TÄIDETUD

REGISTREERUMINE OOTENIMEKIRJA

Toimub Ainemaht Hind
17.03.2019
P kell 10.00-16.30
Pepleri 4, Tartu
7 ak. tundi 46 €
Registreerima

Hiina Punktmassaaži kursusel õpime energiakanalitel olevate punktide kaudu kaebustele leevendust pakkuma. Õpime punkte ülesleidma, lokaliseerima ja leiame õige tugevuse nende mõjutamiseks.

Fookuses on leevenduse pakkumine pea-, kaela-, seljavalu, külmetavad jäsemed, liigeste ja lülisamba probleemidele. Punktid, mida kursusel mõjutatakse asuvad üle terve keha - kätel, jalgadel, seljal, peas, kõhul.

Pärast aktiivset koolituspäeva võib keha tunda end unise ja väsinuna. Tasuks vältida pikki autoroolis sõite samal õhtul!

Kaasa võtta soe pleed ja väike padi. Vahetusjalanõud ja hea tuju!

Kursusel ei kasutata nõelravi nõelu!

Harjutatakse paarides.

Juhendaja Jüri Mälk

Massaaži juurde leidis ta tee 2002 aastal "Tuina - Hiina massaažikoolituse OÜ" kursustel, kus on lõpetanud ka kursused edasijõudnutele. Töötab alates 2008.a massööri ja koolitajana oma erapraksises OÜ Massaažikoolitus. Tartu Rahvaülikoolis koolitab aastast 2012.

On olnud massöör erinevate jalgpalli-, võrkpalli- ja korvpalliklubide juures ("Tartu Ülikool/Rock", "FC Flora, Jalgpalliliidu rahvusmeeskonna massöör jne). Eelistab elada linna kärast eemal ja koguda end perega isekeskis toimetades. Naudib elu ja aastaaegu Eestis, sest paremat paika pole kusagil näinud! Peab tähtsaks liikumist. Istumine ei ole inimkehale looduse poolt loodud. Liikudes me vananeme aeglasemalt ja püsime kauem produktiivsed. Tean, et ma ei ole täiuslik. Kuid ma püüan endast alati anda parima!

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |