Massaaži ABC, Hiina massaaž Tuina: Gua sha massaaž algajale

Gua Sha teraapia on raviviis, mis on pärit Vietnamist. Hiina meditsiini järgi on sagedaseks valude põhjuseks qi(eluenergia) või vere seiskumine ehk staas. Gua sha on üks efektiivsetest tehnikatest, mida kasutatakse qi ja vere uuesti liikuma panemiseks. Grupp on täitunud.

Toimub Ainemaht Hind
18.02.2018
P kell 10.00-16.30
Pepleri 4
7 ak. tundi 46 €
Registreerima

Gua tähendab "akuutset haigust" ja sha "kraapimist". Niisiis on tegemist on haiguse ära kraapimisega. Kui probleem on väga tugev, siis võivad tekkivad verevalumid olla üsna tumedad. Verevalumid kaovad 2-4 päeva jooksul.

Enne Gua sha kraapimisega alustamist määritakse vastav keha piirkond spetsiaalse ravimtaimedest õliga kokku, kasutatakse ka harilikku massaažiõli. Gua shad võib teha kõikides keha piirkondades. Hiinas, kus see teraapia on väga populaarne, on täiesti tavaline ka näo või kaela piirkonna _Gua sha_, kuid lääne kultuurides piirdutakse esteetilistel põhjustel kehapiirkondadega, mida saab riietega varjata. _Gua sha_d kasutatakse akuutsete ja krooniliste valude, külmetushaiguste, bronhiidi, astma jne. korral.

Juhendaja

Jüri Mälk

Massaaži juurde leidis ta tee 2002 aastal "Tuina - Hiina massaažikoolituse OÜ" kursustel, kus on lõpetanud ka kursused edasijõudnutele.
Esimene kogemuste omandamine massaaži alal toimus Viimsi Spa?s. Seejärel Pühajärve puhkekodus ning edasi erinevate jalgpalliklubide juures Eestis. "Tartu Ülikool/Rock" massöörina ning võrkpalli klubis "Tartu Pere Leib" - füsioterapeudina.
Samas omab Jüri erapraksise näol ka 7 aasta pikkust töökogemust, kus on aidanud patsiente selja-, pea- ja kaelavalude korral. Alati on esikohal patsient ning eesmärgiks probleemist võitu saamine. Teda iseloomustavad sõnad põhjalikkus, analüüsivõime ning avatus. Ise kutsub ta enda massaaži stiili naljatlevalt "Klassikaliseks Eesti ravimassaažiks".

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |