Massaaži ABC, Hiina massaaž Tuina

Massaaži elementaarseid oskusi võiks vallata kõik inimesed, hoolimata lihtsusest on massaažil sügav ja mitmekülgne kasulik toime. Õppepäevadel omandatakse elementaarsed massaaživõtted, sügissemestril on võimalik õppida traditsioonilist idamaade ravimassaaži Tuinad, mida on Hiinas praktiseeritud juba üle 2000 aasta. Eelteadmised massaažist ei ole vajalikud, oodatud on kõik, kes soovivad uusi teadmisi ja kogemusi.

Grupp Toimub M* Juhendaja(d) Hind
 Pea, kaela ja turja massaaž algajale - lisagrupp
15.04.2018
P kell 10.00-16.30
Pepleri 4
7 Jüri Mälk 46 €

* Kursuse maht akadeemilistes tundides

Massaaži ABC, Hiina massaaž Tuina: Pea, kaela ja turja massaaž algajale - lisagrupp

Massaaži elementaarseid oskusi võiks vallata kõik inimesed, hoolimata lihtsusest on massaažil sügav ja mitmekülgne kasulik toime. Õppepäevadel omandatakse elementaarsed massaaživõtted, sügissemestril on võimalik õppida traditsioonilist idamaade ravimassaaži Tuinad, mida on Hiinas praktiseeritud juba üle 2000 aasta. Eelteadmised massaažist ei ole vajalikud, oodatud on kõik, kes soovivad uusi teadmisi ja kogemusi. 14.03. seisuga on grupis 2 vaba kohta.

Massaaž on ideaalne vahend pingete leevendamiseks ja enesetunde parandamiseks. Kui selle ravimeetodiga põhjalikumalt tegeleda, avastad enda jaoks sügavama tasandi, kus erinevad energiad toimivad ja üksteist vastastikku mõjutavad. Kuigi põhjalikemate oskuste omandamiseks tuleb õppida kaua ja järjepidevalt, on see teekond inspireeriv ja toob kergendust kohe algusest peale.

Õppepäevadel omandad elementaarsed massaaživõtted, mille tulemusel muutub massaaži tegemine nauditavaks nii Sulle kui Sinu lähedastele ja sõpradele. Õpitavad massaaživõtted põhinevad hiina massaažil Tuina. See on hiina meditsiini pärl ning teda loetakse üheks vanimaks massaaži liigiks. Massaaži eesmärgiks on taastada qi energia vaba voolamine ning läbi selle saavutada harmooniat ja tasakaalu. See aktiveerib üldtoonust ning maandab stressi.

Hiina massaaži tehakse läbi lina või mugavas puuvillases riietuses. Harjutatakse paarides.

Teemad:

  • massaažiteooria aluseid;
  • mida ja milleks teha;
  • tehnikad ja võtted.

Kui sinus on sõnulseletamatut headuse jagamise vajadust ja oled sisimas jäärapäiselt heasoovlik, siis on see kursus just Sulle!

Tagasisidet eelmiselt kursuselt:

Olen varem raamatutest massaaži võtetest lugenud ja lähedasi nö mudinud, aga koolituspäeval sai praktiliselt läbi proovida erinevaid võtteid professionaali juhendamisel, see andis enesekindlust juurde. Mulle meeldis, et proovisime läbi väga konkreetse võtete järjekorra. Inga

Arvasin, et nii lihtne see massaaži õppimine pole, aga mu üllatuseks on ühe päevaga omandada võtted lõõgastava massaaži tegemiseks. Õpetaja rääkis väga huvitavalt massööride erinevatest stiilidest, suhtumisest jne, sain aru, miks vahel on peale massaaži nii hea tunne, miks vahel mitte. Alla

Massaaži tegemine muutub nüüd efektiivsemaks, väga kasulikud nipid ja võtted. Enno

Massaažikoolitus: minu meelest oli väga hea, infot ja uusi teadmisi oli küll palju, kuid samas ei tekkinud sellist tunnet, et oleks pidanud väga kiirustama.

Annika