Reiki: I aste

Reiki, kui üks konkreetne tervendamise meetod, pärineb Jaapanist Mikao Usui'lt, kes elas 19 saj. lõpus, 20.saj alguses. Reikit on kerge õppida eranditult igal soovijal. Reiki on terviklik süsteem, samas väga lihtsalt rakendatav - üks sellistest, mida saab kasutada ühtviisi edukalt nii enese kui ka teiste hüvanguks.

Toimub Ainemaht Hind
30-31.03.2019
L, P kell 10.00-17.00
Pepleri 4, Tartu
14 ak. tundi 87 €
Registreerima

Tänapäeval on Reiki, kõige laiemalt vaadates, mõiste, mis võtab kokku erinevad energia tervendavate omaduste kasutamise ja nendest aru saamise meetodid. Jaapani keelses sõnas Reiki silp Rei tähendab "Universumi vaim" ja viitab hinge vaimsele mõõtmele, kõrgemale teadvusele. Ki tähendab "Elujõu energia, mis läbistab ja peab ülal kõike elavat". Koos need kaks silpi moodustavad mõiste, mis väljendab tasakaalustatult, ühtsuses toimivaid Kõrgemat teadvust ja Elujõu energiat. See on kõige elava loomuliku eksistentsi alus. Reiki on loomulik tervendav ühendus enda elu lättega, mida võib tajuda pehmelt voolava energiana läbi Reiki praktiseerija energiaväljade ja käte. Tema toime on vastavuses sellega, mida vastuvõtja vajab, ning millist muutust ta on antud hetkel valmis oma teadvuses aktsepteerima. Reiki süsteemi rajaja, Usui Sensei, nimetas seda: "Salajane kunst õnne esile kutsumiseks, vaimne ravim kõikidele meele ja keha haigustele ".

Lõunapaus on umbes 45 minutit. Süüa on võimalik lähedal asuvates toidukohtades või kohapeal, kus saab kasutada ka mikrolaineahju.

Soovitame kaasa võtta vahetusjalanõud.

Juhendaja

Jaan Jääts

Jaan Jääts sündis Tallinnas. Reiki õpetaja koolituse sai ta Kajaanis 1999.a, tema õpetaja kõigil kolmel astmel on olnud Raili Raunio Kajaanist, Soomest. Alates 1999.a. oktoobrist on Jaan Jääts õpetanud/õppinud reikit koos rohkem, kui 1200 inimesega. Reiki süsteem on olnud tema jaoks põhiline vaimse arengu katalüsaator ja tervise edendamise mootor. Reiki liin: Mikao Usui - Chujiro Hayashi - Hawayo Takata - Vanja Tvan - Aila Norlamo - Raili Raunio - Jaan Jääts. Jaan on ennast täiendanud ka järgmiste õpetajate käe all: Marie Regine Garnier ("Galaxial infusion", "Quntum leap in consciusness", Sütelkõnd, Opaalhingamine ), Dan Brule, Leonard Orr

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega!
  1. Koolitusel osalemiseks tuleb õppetasu tasuda arvel märgitud tähtajaks, mis saadetakse koos registreerumise kinnitusega (reeglina on tähtaeg kaks nädalat enne koolituse algust). Kokkuleppel koolitussekretäriga ja koolituslepingu sõlmimisega on võimalik tasuda osade kaupa.
  2. Koolitusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli töötajat viivitamatult teavitada. Loobumisest mitte teavitamisel või loobumisel vähem kui kaks tööpäeva enne koolituse algust või kui koolitus on juba alanud, õppetasu ei tagastata ja väljastatud arve kuulub tasumisele.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |