Reiki: I aste

Esimene õpetus (Shoden) ehk reiki I astme kursus: kahe päeva jooksul pühendatakse osalejad reikisüsteemi aluseks olevate arusaamade olemusse nii teoorias kui praktikas. Tutvutakse enda vaimse ja füüsilise reaalsuse korrastamise põhimõtetega ja Usui tervendamissüsteemi meetodi üksikasjadega.

Toimub Ainemaht Hind
18-19.11.2017
L, P kell 10.00-17.00
Pepleri 4
14 ak. tundi 84 €
Registreerima

Kavas: Esimese õpetusena õpid tundma selle meetodi olemust, kuidas see toimib, selle eelised, miks me peame praktiseerima iseenesega. Koos isikliku teadlikkuse kasvuga omandatakse oskused, kuidas abistada oma sõpru, pereliikmeid ja teisi, kes seda vajavad. Kursuse lõpus sooritatakse iga õpilasega ka initsieerimise protseduur- Reiju.

Juhendaja

Jaan Jääts

Jaan Jääts sündis Tallinnas. Reiki õpetaja koolituse sai ta Kajaanis 1999.a, tema õpetaja kõigil kolmel astmel on olnud Raili Raunio Kajaanist, Soomest. Alates 1999.a. oktoobrist on Jaan Jääts õpetanud/õppinud reikit koos rohkem, kui 1200 inimesega. Reiki süsteem on olnud tema jaoks põhiline vaimse arengu katalüsaator ja tervise edendamise mootor. Reiki liin: Mikao Usui - Chujiro Hayashi - Hawayo Takata - Vanja Tvan - Aila Norlamo - Raili Raunio - Jaan Jääts. Jaan on ennast täiendanud ka järgmiste õpetajate käe all: Marie Regine Garnier ("Galaxial infusion", "Quntum leap in consciusness", Sütelkõnd, Opaalhingamine ), Dan Brule, Leonard Orr

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |