Reiki: Reiki II aste

Kursus on mõeldud neile, kel reiki I aste läbitud. II aste on nn kaugreiki kursus, mille käigus viiakse läbi üks initsieerimisprotsess ja selgitatakse laiemalt enda reaalsuse harmoniseerimise põhimõtteid kõikjal nii ajas kui ruumis.

Toimub Ainemaht Hind
6-7.05.2017
L kell 10.00-17.00
P kell 10.00-15.30
Pepleri 4
12 ak. tundi 77 €
Registreerima

Päevakava:

Enne lõunat on üks 15-minutiline paus (kohapeal saab osta sooja jooki). Lõunasöögi võib kaasa võtta ja einestada kohapeal - meil on külmkapp ja soojendamisvõimalus, aga võib ka lõunatada lähedalasuvates söögikohtades. Peale lõunat samuti üks 15-minutiline paus.

Juhendaja

Jaan Jääts

Jaan Jääts sündis Tallinnas. Reiki õpetaja koolituse sai ta Kajaanis 1999.a, tema õpetaja kõigil kolmel astmel on olnud Raili Raunio Kajaanist, Soomest. Alates 1999.a. oktoobrist on Jaan Jääts õpetanud/õppinud reikit koos rohkem, kui 1200 inimesega. Reiki süsteem on olnud tema jaoks põhiline vaimse arengu katalüsaator ja tervise edendamise mootor. Reiki liin: Mikao Usui - Chujiro Hayashi - Hawayo Takata - Vanja Tvan - Aila Norlamo - Raili Raunio - Jaan Jääts. Jaan on ennast täiendanud ka järgmiste õpetajate käe all: Marie Regine Garnier ("Galaxial infusion", "Quntum leap in consciusness", Sütelkõnd, Opaalhingamine ), Dan Brule, Leonard Orr

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |