Füsioterapeudi soovitused igapäevaeluks: projekt 60+

Kogenud füsioterapeut Ave Kängsepp õpetab ergonoomilisi seisu-, istumis- ja puhkamisasendeid, samuti tööergonoomikat ja treenimist kodus. Ootame osalema vanemaealisi inimesi vanuses 60+. Projekti toetab Hasartmängumaksu Nõukogu, vanemaelaistele soodushind 18 eurot.

Toimub Ainemaht Hind
28.04-5.05.2017
R, 28.04. ja 5.05. kell 9.00-11.15
Pepleri 4
6 ak. tundi 18 €
Registreerima

Kursusel õpitakse, milline on hea asend seismiseks, istumiseks ja kuidas valida tooli; milline on hea kehaasend keha lõdvestamiseks ja puhkamiseks; kuidas teha keha ja eriti liigeseid säästvalt erinevaid kodutöid, kuidas koormust jaotada (tööd lihtsustada) ja keskkonda selleks kohandada.

Õpitakse ka seda, mida kodusel treenimisel silmas pidada: kuidas kuulata oma keha ja enesetunnet, et treening oleks paras ja tooks kasu; millele tähelepanu pöörata erinevate haigusseisundite korral (osteoporoos, vererõhu probleemid, valutavad liigesed, kehakaal,...)

Juhendaja

Ave Kängsepp

Ave on olnud Arena spordiklubis pikaaegne särtsakas Latino treener, armastab tantsulist aeroobikat. Praegusel ajal on tema huvi järjest rohkem kaldunud jooga ja pilatese ehk "keha ja meele" treeningute poole. Ave töötab TÜ Kliinikumi Sisekliinikus füsioterapeudina.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |