Näojooga: kõigile

Näojoogaga tugevdatakse ja lõdvestatakse näolihaseid, tehes kindlaid harjutusi erinevatele näopiirkondadele, sealhulgas ka silmadele, kaelale ja õlgadele. Selle tulemusena paraneb verevarustus, tugevnevad lihased ning vähenevad stressi ja pingeilmingud näos.

Toimub Ainemaht Hind
8.04.2017
L kell 10.00-12.30
Pepleri 4
3 ak. tundi 19 €
Registreerima

Danielle Collins’i näojooga meetod on eriline selle poolest, et lisaks harjutustele õpitakse enesemassaaži, akupunktuuri ja lõdvestamise tehnikaid, samuti sisaldavad tunnid nõuandeid üldiseks heaoluks (toitumine, hea uni, nahahooldus jne).

Kursus sobib igas vanuses inimestele ning on väga soovitatav eriti alates keskeast. Samuti on kursus kasulik neile, kellel on olnud kerge insult või näonärvi halvatus või esineb näopoolte erisus.

Kursusele palume tulla mugavate riietega ja jalatsitega. Harjutused viiakse läbi istudes kas toolil või võimlemismatil. Sellel päeval mitte kasutada nägemise korrigeerimiseks kontaktläätsi, võimalusel tulla ilma meigita.

Juhendaja

Heivi Herne

Heivi Herne on läbinud 2016. aastal Londonis näojoogaeksperdi Danielle Collins´i näojooga treeneri koolitusprogrammi Anne Crotty juhendamisel.

Heivi Herne on hariduselt majandusteadlane, töötervishoiufirma Medica Teenused OÜ omanik 2008-2016, 2013. aastal asutas Wellness Studio OÜ. Ta on täiendanud ennast toitumisalastel koolitustel ("Toit kui meditsiin" Monach University ja "Toit ja tervis" Stanford University internetikursustel) ja õppinud erinevaid massaaže.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |