Sisemiste takistuste ületamine tervenemise teel: Jätkajatele

Antud kursus sobib neile, kes on osalenud algajate kursusel.

Toimub Ainemaht Hind
29.04.2017
L kell 15.30-18.00
Pepleri 4
3 ak. tundi 18 €
Registreerima

Analüüsitakse, kuidas inimene on vahepeal oma takistusi ületanud ning leitakse lahendusi, mida saab veel enda olukorra parandamiseks ette võtta, et oma tervise eest ise vastutust kanda.

Uuritakse seoseid varasema eluperioodi ja uute hoiakute ning muudatuste mõjus nii tervisele kui üldisele rahulolule.

Tehakse harjutusi, mis aitavad kehas energiat liigutada ning õpetatakse, kuidas kehaga kontakti ja läbisaamist veelgi parandada.

Koolitust juhendab füsioterapeut Margit Tiit, kes jagab oma isiklikke kogemusi ja lähtub nii ajas kaugele ulatuvate juurtega idamaise Ashtanga jooga põhimõtetest kui kaasaegse füsioteraapia alustes. Pikaajaline töökogemus haiglas töötades inimestega, on pannud mõtisklema, et sellist koolitust oleks inimestele väga vaja, muutmaks oma teadlikust ja võtta rohkem vastutust oma tervise eest. Pealiskaudsed perearsti vastuvõtud ja pikad eriarsti konsultatsiooni järjekorrad ei peaks saama määravaks tervise käest laskmisel. Vaadakem enda sisse, et vastused probleemidele iseenda seest üles leida.

Juhendaja

Margit Tiit

Margit Tiit on lõpetanud Tartu Ülikooli Füsioteraapia erialal 2001ja töötab TÜ Kliinikumis füsioterapeudina.

30-aastaselt märkas ta suure töökoormuse tõttu (lisaks aeroobikatreeneri amet) enda juures läbipõlemise märke ning alustas joogatreeningutega, et leida tasakaalu ja jihtida oma elu ise taas rööpasse tagasi. See ei olnud kerge aga ta leidis lahendused oma probleemidele ja sai hakkama.See kogemus on olnud nii võimas, et ta soovib oma teadmisi meelsasti ka teiste inimestega jagada.

Tänaseks töötab ta inimestega nii TÜ Kliinikumis füsioterapeudina kui ka joogatunde juhendajana ning peab tähtsaks inimesi aidata ka omal käel, süsteemist väljas.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |