Telli koolitus oma grupile.

Hea võimalus koosolemise rikastamiseks kolleegide või sõpradega ja tervise tugevdamiseks! Tellides koolituse oma grupile saate valida just teile sobiva sisu ja mahu.

Jooga praktilised töötoad

Juhendab joogaterapeut Erna Tamm. Eelnev joogaga tegelemise kogemus ei ole vajalik.

Jooga võtted lõdvestumiseks ja keskendumiseks tööpäeva jooksul. Maht 2 akad. tundi Õpitakse tegema lihtsaid harjutusi istudes ja seistes, mis aitavad tugevdada tervist ja tõsta töövõimet. Teadmised joogast pole osalemiseks vajalikud.

Jooga harjutused kaela, turja ja selja pingete vabastamiseks. Maht al. 2 akad. tundi Töötoas tehakse harjutuste komplekse ning näidatakse ka, milliseid lühikesi kombinatsioone neist on soovitav teha.Ühel korral toimuva koolituse puhul tegeletakse vaid ühe selja piirkonnaga (alaselg või ülaselg). Vajalik on mugav riietus. Kasutatakse matte.

Jooga harjutused seedimisele. Maht al. 2 akad. tundi Vajalik on mugav riietus. Kasutatakse matte.

Aroomiteraapia.

Juhendaja Marika Külm. Maht al. 3 akad. tundi Lõhnad inspireerivad, puhastavad, toovad tervise ja sisemise harmoonia. Töötoas segab igaüks endale sobiva aroomide segu.

Aroomimassaaž.

Juhendaja Marika Külm. Maht kokkuleppel

Massaaž koerale.

Juhendaja Irina Bukk. Maht al. 8 akad. tundi.

Kuidas ennetada ja maandada stressi?

Juhendajad psühholoogid ja täiskasvanute koolitajad Anne Uibo või Ene Raid. Maht al. 2 akad. tundi

Kui Sul on huvi mõne muu teema vastu, siis võta meiega ühendust ja leiame lahenduse! Lõplik programm koostatakse vastavalt grupi soovidele ja vajadustele.

Koolitus võib toimuda Tartu Rahvaülikooli ruumides või tellija juures. Grupi suurus kokkuleppel. Koolituse hind sõltub teemast, toimumiskohast, osalejate arvust ja materjalidest.

Küsi pakkumist info@rahvaylikool.ee, 7361540